Jump to content

Realistyczny tryb graficzny SweetFX v2 do Euro Truck Simulator 2


Guest

Recommended Posts

12 hours ago, H&V I ElectroMusic! said:

Fajny mod. Nie odczułem jakoś spadku FPS'ów a grafika jest na pewno nieco lepsza.

Doczepić mogę się tylko tego, że przy włączonym modzie, nie da się robić screenów, ponieważ screeny wychodzą po staremu bez moda. :(


Rób screeny przy pomocy screenshotów z gry domyślnie klawiszem F10 lub F12 ;)

Link to comment
Share on other sites

On 15.06.2017 at 10:46 PM, Szukam Firmy - Mati said:

Rób screeny przy pomocy screenshotów z gry domyślnie klawiszem F10 lub F12 ;)

 

Przecież mówię, że nie działa. :)

 

On 15.06.2017 at 11:56 AM, HaQ said:

Bo musisz robić screeny klawiszem Print Screen :)

 

U mnie to nie działa. Wciskam Print Screena i robi mi zrzut ekranu, a nie gry.

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to nagrać filmik i później go odtworzyć, zatrzymując w odpowiednim miejscu i zrobić print screena.

Chyba, że da się to jakoś ogarnąć i naprawić. ;(

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma ktos patent jak ogarnac teby w singlu w ets dzialalo ? W atsie w singlu od razu dzialalo a w ets dziala mi tylko w MP ;/ Ja w MP gram malo. 

W sumie niechcacy ogarnalem :D Trzeba wlaczyc za kazdym razem gre w trybie DirectX i chodzi w singlu :D

Edited by Trybcio86
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Po wgraniu byłem bardzo zadowolony z efektów SweetFX, dużych spadków FPSów nie zauważyłem co mnie nie dziwi przy karcie graficznej MSI GeForce GTX 1070, czasami spadło o jeden FPS lub góra dwa . Drugiego dnia użytkowania tego moda komp zaliczył całkowitą zwiechę co do tej pory nigdy mi się nie przytrafiło. Mod dostał drugą szansę, po godzinie grania znowu całkowite zwieszenie kompa. Z przykrością wywaliłem tego moda :( szkoda, bo efekt jest naprawdę imponujący, nasycenie barw i kontrast jest powalający sami zobaczcie.

 

orxuiyg.jpg

 

 

Wróciłem do tego moda :) od 06.10.2017 mam go na ETS i na ATS wszystko działa bez zarzutu, widocznie te zwiechy kompa były spowodowanie inną przyczyną.

Szczerze polecam tego moda, wschody i zachody słońca są szczególnie urokliwe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Testowałem plugin na swoim komputerze, który ma słabe podzespoły i przy włączonym sweetfx spadki FPSów są o jakieś 8-10 fps'ów i niestety, ale musiałem go usunąć. Testowałem również na PC brata i tam takich problemów nie było, spadek tylko o 2 fps'y,  w bardziej wymagających terenach max 4 fps mniej, żadnych zacięć nie było.

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

On 23.09.2017 at 1:26 PM, UFO753 said:

Screeny w grze z użyciem SweetFx robisz Prt Scr i one się pojawiają w miejscu instalacji SweetFx'a.

 

Dzięki za tą jakże cenną informacje. Ta informacja powinna być wstawiona do 1 posta!

Poza tym, nie widzę teraz grania bez tego moda. Jestem zadowolony, że można z niego korzystać na multi.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.