Jump to content

Kendiliğinden Bağlantı Kopuyor

XX

Recommended Posts

Oyuna girdikten bir süre sonra diğer oyuncular donuyor, yazı yazınca iletilmiyor severla olan bağlantım kopuyor ama bağlantının koptuğuna dair hiçbir uyarı almıyorum. Tekrar bağlanmak için oyundan çıkıp girmem gerekiyor ama tekrar aynı şekilde bağlantım kopuyor. Supporta ticket attım 3 gündür cevap yok. Bu sorunu nasıl çözerim ?

35 minutes ago, XX said:

Oyuna girdikten bir süre sonra diğer oyuncular donuyor, yazı yazınca iletilmiyor severla olan bağlantım kopuyor ama bağlantının koptuğuna dair hiçbir uyarı almıyorum. Tekrar bağlanmak için oyundan çıkıp girmem gerekiyor ama tekrar aynı şekilde bağlantım kopuyor. Supporta ticket attım 3 gündür cevap yok. Bu sorunu nasıl çözerim ?

Merhabalar ;

Sıkıntı Modeminizde olabilir. Modeme reset atmayı deneyin veya modem değiştirmeyi. 

1 hour ago, Lider Logistics I UYGAR said:

Merhabalar ;

Sıkıntı Modeminizde olabilir. Modeme reset atmayı deneyin veya modem değiştirmeyi. 

Teşekkürler ancak modem kaynaklı olduğunu sanmıyorum zira sorun bundan 1 2 ay önce truckersmp yi güncelledikten sonra ortaya çıktı genelde server doluluk oranı fazla olduğunda bu sorunla karşılaşıyorum. 

2 hours ago, XX said:

Teşekkürler ancak modem kaynaklı olduğunu sanmıyorum zira sorun bundan 1 2 ay önce truckersmp yi güncelledikten sonra ortaya çıktı genelde server doluluk oranı fazla olduğunda bu sorunla karşılaşıyorum. 

Vpn, Dns vs... kullanıyorsanız muhtemelen bunlardan kaynaklıdır. Güvenlik duvarı, virüs programlarını vs. kapatıp denediniz mi ?

8 hours ago, XX said:

Merhaba bilgisayar açılışında programlardan kaynaklanabilir. Örneğin owerwolf, spotify, iTunes gibi programlar arka planda çalışarak sürekli internet yedikleri için oyunda sana sorun çıkarıyor olabilir. 

15 hours ago, HamitCanKilic / 24] said:

Merhaba bilgisayar açılışında programlardan kaynaklanabilir. Örneğin owerwolf, spotify, iTunes gibi programlar arka planda çalışarak sürekli internet yedikleri için oyunda sana sorun çıkarıyor olabilir. 

Teşekkürler, zaten her oyuna girişimde görev yöneticisinden bu tür programları sonlandırıyorum.

• 4 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.