Jump to content

Jazda po landówce


Gattes

Recommended Posts

Witam, mam pytanie na temat jazdy po landówce ponieważ 2 dni temu jechałem ze znajomymi i wyszła taka akcja że włączamy cb i pogadamy sobie z kimś (nie nadużywaliśmy mikrofonu) odezwało się kilka osób z innego kraju oczywiście spam, po paru minutach pojawił się admin i była taka akcja ze 1 z graczy (prawdopodobnie nacji arabskiej lub tureckiej, nic do nich nie mam) dostał bana na 1 dzień (typek śmieszkował na chacie głosowym) po tym komunikacie ja powiedziałem "bye jego nick" nie zabrzmiało to jakoś obraźliwie czy negatywnie po czym dostałem bana na 3 dni co lepsze powód był "insulting" gdzie nikogo nie obraziłem ani nie nadużywałem żadnego chatu. Czy to jest możliwe że zostałem zbanowany przez przypadek? Dodam że koleżanka z która jechałem streamowała i wszystko jest cacy, więc nawet mam dowody ale co z tego jak admin nawet nie wszedł na mój profil z odwołaniem.

 

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym przypomnieć, że forum nie jest właściwym miejscem do dyskusji na temat Twojego zakazu lub jakiegoś powiązania z tym tematem. To nie pomoże, ale może jeszcze gorzej zaszkodzić.

 
Przede wszystkim skorzystaj z systemu odwoływania zakazu i postępuj zgodnie ze wskazówkami oraz nie pisz na profilu administratora na forum. Pamiętaj, że może potrwać trochę czasu, dopóki administrator nie sprawdzi Twojego odwołania i okoliczności Twojego zakazu.
 
 
Więcej informacji można znaleźć w następujących tematach:

 
Dodatkowo możesz złożyć skargę na ten zakaz, kontaktując się z pracownikami wyższego szczebla, jeśli masz wrażenie, że administrator nie wydał go poprawnie. Aby to zrobić, skorzystaj z systemu informacji zwrotnych, który można znaleźć tutaj:

 
 
/ Zablokowane i przeniesione do Archiwum

 

Translated by @PrezesikV8 [PL/ENG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.