Jump to content

Zmiana, profilu przypisanego do MP


Recommended Posts

Witam, piszę gdyż mam problem który wygląda następująco, przy kupnie gry (platforma steam) założyłem kilka profili w grze jedno powiązałem z MP a na innym grałem (Offline) dotychczas teraz chciałem zacząć grę MP lecz nie chciałbym zaczynać na tym koncie na którym się bawiłem (połączone) a na tym które z MP nie jest połączone, czy jest możliwość podłączenia tego drugiego konta do MP? Słyszałem, że można tylko jeden profil przypisać do MP z jednego konta steam.
Brzmi dość zawile mam nadzieję, że mnie zrozumiecie jeśli jest już gdzieś odpowiedź na to pytanie to proszę mi podesłać link i zamknąć temat szukałem za pomocą wyszukiwarki ale nic konkretnego nie znalazłem. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ale kto ci tak powiedział ze tylko 1 profil może być przypisane do konta mp. Ja miałem problem z transportem koleją albo morską(to jest 1 profil który złapał jakiś glitch) i musiałem stworzyć nowy profil (bo to zadziałało) żeby grając na multi była możliwość spokojnego pokonania drogi np z Francji drogą morską do UK. Więc jeżeli chcesz grac innym profilem na multi to raczej nie widzę żadnego problemu. Poza tym w regulaminie nie ma nic na temat ile profili może być przypisana do jednego konta mp.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.