Jump to content

Selamlar

MrMemati

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar oyunu bikaç gün önce indirimde olduğu için mpde oynarım diye aldım. Rahat etmek için bir miktar para hilesi yaptım ve oynuyorum level hilesi yapmadım kendim oynayarak kasmak için. Klavye ile oynuyorum. Bu oyunun multiplayer'ı neden oynanıyor zevkli yanı nedir nasıl zevkli hale gelir? Daha önce hiç ETS oynamadım. 

@MrMemati Merhaba

Truckesmp bize  arkdaşlarımızla ve yabancı kişilerle oynamamız için bir sunucu yapmıştır. Bütün ülkeden katılan kişiler oyuna daha zevk veriyor ve konvoy  v.s yarışlar düzenleniliyor. Dreksiyon seti ile daha eğlenceli hale  geliyor oyunda  skoda ve bütün tırlar vardır.Belirli ülkeler dlc satın alarak ulaşabilirsiniz  bunlara modifiye paketi v.s paketler mevcut ve kalabalık yolda zevkli oluyor zevkli hala gelemsi için arkadaşlarınla beraber gidiceksiniz en güzel öyle oluyor farklı yerleri keşfetmek v.s   benim fikrimce size ets2mp anlattım iyi günler.

• Upvote 1

Cevaplar için teşekkürler. Uygun fiyatlı bir direksiyon seti önerebilir misiniz? Burs param yatınca almayı düşünüyorum. Bir de direksiyon seti kullanırken otomatik vites mümkün mü? Çünkü manueli pek başarabileceğimi sanmıyorum :D 

Selam,

Ben şu anda driving force gt kullanıyorum ve baya memnunum. 900 derece bir direksiyona göre baya ucuz :) Ve her yol şartına göre adapte oluyor. (Mesela toprak yolda direksiyon titreme seviyesi artıyor). Onun dışında g27 var ama fiyatı baya tuzlu. Driving force gt'yi düşünmeden al derim ucuz ve pişman etmez :) 

ßß

36 minutes ago, PartyPancakes said:

Selam,

Ben şu anda driving force gt kullanıyorum ve baya memnunum. 900 derece bir direksiyona göre baya ucuz :) Ve her yol şartına göre adapte oluyor. (Mesela toprak yolda direksiyon titreme seviyesi artıyor). Onun dışında g27 var ama fiyatı baya tuzlu. Driving force gt'yi düşünmeden al derim ucuz ve pişman etmez :) 

Hocam baktım 800 lira gibi bir fiyatı var. Bana daha çok 300-500 lira arası bişeyler lazım. Önerdiğin direksiyon güzelmiş ama bu arada.

36 minutes ago, MrMemati said:

Hocam baktım 800 lira gibi bir fiyatı var. Bana daha çok 300-500 lira arası bişeyler lazım. Önerdiğin direksiyon güzelmiş ama bu arada.

Kardeş işte güzel sağlam 900 derece dönen direksiyon o fiyat aralıklarında bulsan bile güvenme ama sana biraz daha ucuz birşey öneriyim: "ThrustMaster T80 Racing Wheel" . Benim arkadaşta vardı bundan ama logitech gibi hissettirmiyor onu söyliyeyim. Marka güzel ve ucuz bunada bi bak bakalım 1080 derece gibi bir dönüşü var.

ßß

Dostum 3 tane arkadaş bul kendine samimi olun kanka olun alın tırları dorseleri çıkın yola sağdan sağdan gidin en zevkli yanı bu :D

Selamlar,

Aramıza hoş geldin, yukarıdaki arkadaşların dediği gibi yapay zekaya karşı oynamaktan daha zevkli ve gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla oynayabilirsin. Yeni insanlarla tanışıp çeşitli konvoylar, etkinlikler düzenleyebilir, zaman zaman kural ihlalleri yapan oyuncular yüzünden çıldıracak noktaya gelebilirsin. Ancak bunların hepsi yine de kulağa eğlenceli gelen şeyler. 

Oyunla ilgili aklına takılan herhangi bir şey ya da problem olursa dilediğin gibi ulaşabilirsin, hemen oynamaya başlamalısın diyerek; sana şimdiden iyi eğlenceler diyorum. =)

• 2 weeks later...

Dostum zevk herkese göre değişebilir.Bazılarına göre tek gezip keşfetmek kendi gelişmeni izlemektir bazılarına göre trafik içinde aksiyon dolu anlar yaşayıp bol bol kaza yapmaktır :DKendi zevkini bulmak istiyosan ilk bi haritayı dolaş gez kendin.Sarmazsa Duısburg-Calaıs yoluna geç trafiğin en bol olduğu yer.Dikkat et çok manyak adamlar var =)

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.