Jump to content

sifre yanlış diyor başka bişey demiyor?

Recommended Posts

İki farklı steamde bulunan oyunu tek TruckersMP hesabıyla oynayamazsınız. Her steam için bir TruckersMP hesabı açmalısınız. Çoklu hesap kullanmak ban sebebi değildir fakat bir hesaptan/oyundan ban yerseniz diğer hesabınızla oyuna girmeyin, yoksa tüm hesaplarınız banlanır.

Sorununuza gelecek olursak muhtemelen yanlış steam hesabına giriş yapmış olabilirsiniz.

• Upvote 1

TIRCI

Just now, DesertEagle26 said:

İki farklı steamde bulunan oyunu tek TruckersMP hesabıyla oynayamazsınız. Her steam için bir TruckersMP hesabı açmalısınız. Çoklu hesap kullanmak ban sebebi değildir fakat bir hesaptan/oyundan ban yerseniz diğer hesabınızla oyuna girmeyin, yoksa tüm hesaplarınız banlanır.

Sorununuza gelecek olursak muhtemelen yanlış steam hesabına giriş yapmış olabilirsiniz.

her iki oyundada her iki steam hesabındada aynı sıkıntıyı yaşıyorum ?

13 minutes ago, 06REVOLUT?ON06 said:

bu soruyu farklı bi forumda sorsalar harbi cıldırırdım :DD 

ama eminim doğru email ve şifre hatta şifreyi değiştiripde denedim tekrar?

Çıldıracak bir şey yok :troll: ben site kurulduğundan beri üyeyim, kafa bazen dalgın olabiliyor. Yıllardır girdiğim oyunda bazen yanlışlıkla Steam şifresini yazıp bu hatayı almışlığım oldu benimde o yüzden sordum. Destek talebine yanıt gelene kadar şifrenizde türkçe karakterler varsa değiştirip tekrar girmeyi deneyin. Bundan dolayı aynı hatayı alanlar oluyor. :) 

• Upvote 1

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.