Jump to content

ETS2MP Glitch


Cemston

Recommended Posts

Witaj. Mam pytanie na temat gry ets2... Ostatnio gdy gram to przerwa na odpoczynek w ogóle nie spada w dół cały czas mam te 11 godzin. A gdy chcę zrobić zlecenie? No jak może być inaczej... Brak zleceń?! Gdy napiszę w konsoli g_force_economy_reset 0 - 1 

to mam zleceń dużo ale gdy zrobię jedno albo wczytam grę to znikają wszystkie... Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Aby się zmęczyć użyj pomocy drogowej lub teleportacji do garażu (nie pamiętam czy teleportacja do garażu też tak działała) zmęczysz się o taki czas jaki potrzeba na dojechanie z pomocą drogową. Problemy ze zleceniami powstają, bo czas na serwerze leci mimo, że nie grasz. Jeśli zapiszesz grę z czasem tydzień 3 dzień 5 godzina 12:35, a potem wejdziesz na serwer po jakimś czasie, czas jest czytany z serwera np. tydzień 6 dzień 1 godz 05:25 automatycznie wszystkie zlecenia, które były zapisane ze stanem gry są przeterminowane. W momencie teleportu, spania, użycia promu lub pomocy drogowej gra przetwarza cały ten przeskok czasowy. 

Nigdy nie używałem tej komendy, tylko robiłem jak opisałem wyżej, pomoc drogowa jak nie raz to dwa i spanie, po nim już wszystko było ok.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.