Jump to content

Potrzebuję pomocy


Mich@??

Recommended Posts

Witam od razu mówię że nie czuję się bez winy za co przeprosiłem w apelacji . Parę dni temu wszedłem na kanał Discord z nadzieją że ktoś mi pomoże z apelacją gdzie dostałem permanentnego bana za wulgarny nick bez ostrzeżenia o banie się dowiedziałem jak chciałem się zalogować na eu2  co śmieszne ban w historii widnieje jak bym był na eu1 gdzie nigdy nie wchodziłem . Wracając do Discorda prosiłem o pomoc ak przyspieszyć by ktoś w końcu zerknął na moją apelacje zamiast tego "rodacy Polacy" jeszcze bardziej mnie dobijali i ogólnie mieli to w dupie potem poleciało parę przykrych słów gdzie tylko ja zostałem ukarany .

 

Mam pytanie w związku z tym banem co ma wspólnego Discord z ETS2MP ? przecież mnie nawet w grze nie było a aktualnie mam bana na ETS2MP i nie mogę wejść na serwery mało tego zbanował mnie oczywiście polak .

 

"Zbanowany13 May 12:21

W Grze

Nadany przez [Black Arrows] Mikkell[PL/SWE]

Powód : Insuling administrators and players on the Discord http://i.imgur.com/YPfIaCK.png

Wygasa : 13 Jun 14:20

Serwer : ETS2: EU #1"

 

za swoje w apelacji przeprosiłem tylko nie rozumiem dlaczego nie mogę wejść na serwery gry przecież ja byłem na discord a w grze mnie nawet nie było powinienem dostać ban na discord a nie na est2mp serwery .

 

Czy może mi ktoś pomóc? Bo nie wiem co robić czuję się jak by ktoś potraktował mnie jak śmiecia :(

Link to comment
Share on other sites

Gdy byś przeczytał Regulamin TMP to wiedziałbyś ze nie ma takiego czegoś jak ostrzeżenie w przypadku złego nicku,avataru czy tez TAGu a discord ma to wspólnego ze jest to oficjalny serwer TMP i jak obrażałeś tam kogoś z administratorów lub graczy to dostaniesz za to bana tak samo jak obrazisz kogoś z teamu na FB,Steam itd i przestań już zakładać co chwile nowe tematy narozrabiałeś musisz odpokutować i koniec apelacja ci nic nie da są dowody ze obrażałeś są.

 

Beta Tester and Translator

Since 2018.03.03

NSr8UkQ.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, YT CatcheMeTV [PL] said:

Czy może mi ktoś pomóc? Bo nie wiem co robić czuję się jak by ktoś potraktował mnie jak śmiecia :(

Ty się czujesz? Bo po twoich słowach dwóch adminów oraz jeszcze dwie osoby, w tym ja, też się tak czuły.

 

Przyszedłeś na Discord. Gdzie chciałeś wyjaśnić sprawę swojego, zaznaczam, sprawiedliwego bana nadanego za wulgarny nick oznaczający mówić łagodnie "Członek wam w pupę" (I skończ gadać że to jakieś pieprzyć, nie jesteśmy kretynami i umiemy korzystać z internetu czy słowników papierowych).

Szczerze to chcieliśmy ci pomóc, jednak, przynajmniej moje,  stanowisko się odwróciło kiedy stwierdziłeś że skoro nie dostałeś wcześniej ostrzeżenia że twój nick jest nieodpowiedni to wiąże się z tym że admini nie szanują graczy i robią co chcą. Właśnie szanują, oszczędzili graczom oglądania jakiegoś dzieciaka z wulgarnym nickiem.

A potem jak zauważyłeś że nie jesteśmy po twojej stronie to już poszedłeś na całość, tego komentować nie trzeba bo dowód w banie mikkella starczy za wisienkę na torcie.

 

Dostałeś bana w grze bo obrażałeś administracje. Na Discordzie obowiązuje regulamin TMP który uwzględnia blokadę od gry za obrazę członka Teamu MP. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

 

I skończ pisać kolejne tematy, bo tylko się pogrążasz i tracisz w oczach nie tylko tych których zwyzywałeś ale także wszystkich którym próbujesz wmówić że jesteś ofiarą systemu. Żal mi cię chłopie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie ma żadnych ostrzeżeń za wulgarny nick. Po drugie admin w banie na pewno napisał powód zmień nick oraz napisz apelację. Tobie się niecierpliwilo i musiałeś iść na Discord. I się upominać o apelację. Jak zobaczyłeś że wszyscy mówią że jest to tylko i wyłącznie Twoja wina to zaczeles wyzywać i administrację i innych graczy. Ogólnie to nie jest miejsce na takie rzeczy dział pomoc. Więc zamykam i przenoszę do rozwiązanych. A i jeszcze jedno. Za spam na forum też można otrzymać punkty ostrzezenia

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.