Jump to content

CV elot360 1.5 roku


elot360PL

Recommended Posts

Jeśli jeszcze aktualne.

Zapraszam cie do STP - SpeditioN jesteśmy nowo powstałą firma i poszukujemy ludzi jak doświadczonych i jak nowych do naszych szeregów. Jak chcesz więcej się dowiedzieć zapraszam do tematów/stron podanych niżej lub na nasz serwer Mumble.

Tutaj masz linka do tematu na ETS2MP - http://forum.ets2mp....land-spedition/

 

A tutaj bezpośrednio do strony - http://stp-spedition.ucoz.pl/

Link to comment
Share on other sites

Dobra bo zauważyłem że tylko bardziej rozgarnięte firmy mają na mnie chrapkę.

 

To mnie rozje**ło XD masz świetne podejście koleś :D Jeśli jakaś spedycja ugania się za Tobą i PROSI Cię żebyś dołączył to można ją nazwać co najwyżej pseudo-spedycją. Żadna szanująca się firma nie lata za pracownikami. Albo ktoś składa podanie albo nie. Jeszcze żebyś miał nie wiadomo jakie doświadczenie i siedział w symulatorach 20 lat no to byłbym to w stanie zrozumieć. Często zmieniasz spedycje co nie robi na mnie zbyt dobrego wrażenia. 

 

Mam nadzieję, że w prawdziwym życiu nie będziesz miał takiego podejścia i nie będziesz czekał aż pracodawca Cię zaprosi :D Bo takie "oferty" możesz dostać jedynie z pośredniaka. 

Życzę powodzenia.

  • Upvote 4
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Wiesz. Ciężko jest żyć ze zrytym świato poglądem ;)

 

A tak na marginesie, tylko raz zmieniłem spedycje (Bo Vectra Logistic i Omega Transport to było to samo), a potem była pierwsza poważna Spedycja w postaci Venomu.

Sam nie wiem jak mam postępować, ale pomyślałem że sprawdzę swoją wartość po tym ile osób chciało by mnie mieć w firmie ;)

 

Nawet nie wiesz ile razy mój świato pogląd doprowadził do "beki z typa" ;) Jestem lekiem na całe zło :D

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie na trochę prywaty i mały offtop. W biznesie nikogo Twój światopogląd nie interesuje :) Albo zgadza się z przekonaniami pracodawcy albo nie :D W tym miejscu zacytuję krótką bajkę Krasickiego:

 

Źle zmyślać, źle i prawdę mówić w pańskim dworze.
Lew, chcąc wszystkich przeświadczyć o swojej pokorze,
Kazał się jawnie ganić. Rzekł lis: «Jesteś winny,
Boś zbyt dobry, zbyt łaskaw, zbytnie dobroczynny»
Owca widząc, że kontent, gdy liszka ganiła,
Rzekła: «Okrutnyś, żarłok, tyran». — Już nie żyła.

 

Krótki wniosek: mówienie kłamstw jak najbardziej powinno się potępiać, ale nadmierna szczerość również może nam zaszkodzić.

Patrząc na Twój spam i nabijanie postów oraz to co tutaj piszesz miałbym wątpliwości czy Cię przyjąć. 

  • Upvote 2
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Równie dobrze ty nie musiałeś mnie prowokować do odpowiedzi na twój post, który mniej lub bardziej jest nie na temat, nie?

Poza tym, na was w ferie też narzekali że wasz temat ciągle się świeci...

Od tego jest temat aby się świecił. Nikt cię nie prowokuje sam sobie wkręcasz jakieś wizje.

14707115912_f0082432e2_o.png


Nasze forum! | semi-spedition.cba.pl


 

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!

Z dniem dzisiejszym (2015.02.16) zostałem członkiem firmy  Sky Truck Poland - SpeditioN!

Dziękuje za złożone oferty, rzecz jasna będę o nich pamiętał.

 

Dziękuje także użytkownikom takim jak NewTon, pikustbg i niedawno Vaiarek za to że przypominali mi że istnieje jeszcze mój wątek.

Mam nadzieję że nie będzie wam już żal dupy ściskał że mój temat ciągle się świeci ;) Pozdrawiam was.

 

Szerokości i do zobaczenia w trasie!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
PolscyUłani
nabór otwarty/zamknięty


Witaj chciałbym Cię zaprosić do nowo powstałej, aczkolwiek prężnie rozwijającej się spedycji.



Oferujemy:
- miłą atmosferę
- częste konwoje
- własny serwer ts3
- możliwość awansu


Wymagamy:
- wiek 16+
- ts3/sprawny mikrofon
- umiejętność jazdy w konwojach
- przestrzeganie "no collision"
- poruszanie zgodnie z zasadami ruchu drogowego
- poczucie humoru


 

 


 

Spełniasz Nasze oczekiwania?
Jesteś gotów podjąć z Nami współprace?
Wyślij nam swoje CV! 
http://myvtc.net/r/23858
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.