Jump to content

Tachograf by Arkadiusz Fatyga


Recommended Posts

 

@arusf2011 [PL/EN] Brak wykorzystania API będę Ci zgłaszał jako bug :troll:

 

Cheat na wynikach to, poza wygodą, najważniejszy argument przeciwko używaniu "analogowych" logbooków. 

Stąd my pozostajemy na Trucskbook mimo wad tgo systemu i ignorowania części użytkowników. Ale ich appka wykrywa cheaty, podróż na kamerze "0" i kasuje takie trasy.

 

Link to comment
Share on other sites

Moje postanowienia nie są tylko "ostatnimi pomysłami".

Oto lista nadchodzących zmian:

 

WERSJA 1.4 (brzmi jak silnik samochodowy :rolleyes: ) - release do 2 lutego

  • wsparcie dla ATSa, DLC Italia oraz DLC Special Transport
    Po wielkich oczekiwaniach nadszedł czas, by to dodać.
    Wsparcie dla ATSa będzie bazować tylko na darmowych terenach (bez New Mexico)
  • rekrutacja (o systemie opowiem kiedy indziej)
  • przesiadka na Bootstrap 4 i Font Awesome 5
  • osobne rankingi dla obu gier i jeden ogólny (co do kierowcy miesiąca - czekam na propozycję od firm, na daną chwilę - tak jak było)

Macie jakieś propozycje zmian/sugestie?

Wysyłajcie je na https://arkadiuszfatyga.eu/support/

Pozostałe rzeczy również tamtą drogą (strona jeszcze w trakcie tłumaczenia).

Do zobaczenia 2 lutego! ;)

Link to comment
Share on other sites

On ‎31‎.‎01‎.‎2018 at 6:40 PM, MKevas said:

Dobrze by było pomyśleć o wersji automatycznej. Zrobiłbym to poprzez np ustawienie w firmie, że pobiera dane z automatu bądź nie.

Ciężko będzie zrobić w ten sposób.
Ewentualnie poprzez telemetrię, ale to wymagałoby ode mnie większego poświęcenia czasu, którego nie mam. :/


Na daną chwilę jak zauważyliście nie ma jeszcze aktualizacji.

Problem pojawił się bowiem w kodzie związanym z listowaniem rekrutantów, postaram się go rozwiązać.

Na daną chwilę aktualizacja jest gotowa w 25%.

Utworzyłem już pewne elementy wspólne, będę musiał nad niektórymi jeszcze troszkę spędzić.

Możliwe, że aktualizacja wyjdzie z tygodniowym opóźnieniem względem terminu podanego.

Korzystając z chwili - opowiem po krótce, jak będzie wyglądać ta rekrutacja.

Każdy użytkownik, który będzie chciał dołączyć do firmy, wypełnia formularz.

Są tam pytania głównie związane z ETS2 (na daną chwilę - dojdzie jeszcze pytanie odn. ATSa).

Tuż po tym formularz zostaje przesłany do systemu.

W systemie od strony administratora jest możliwość podejrzenia na podanie.

Tam weryfikujemy dane z TMP (ilość banów) z odpowiedzią rekrutanta.

Na daną chwilę mam tylko czy je posiada, czy nie (aby móc zweryfikować, ile posiada, trzeba będzie wejść w link z profilem).

Po tym oczywiście typowa rozmowa rekrutacyjna (na TSie).

No i na końcu - jeśli rekrutant przeszedł rekrutację pozytywnie, to po zaakceptowaniu podania ustalamy jego nick i po wciśnięciu Dodaj użytkownika do tachografu użytkownik zostaje dodany, a także utworzone zostaje hasło tymczasowe, które ukazywane jest administratorowi (w celu jego przekazania nowemu kierowcy).

Jeśli jednak nie przeszedł, usuwany jest rekord z bazy danych.

Tak na razie w teorii ma wyglądać system rekrutacyjny.

Rzecz jasna - praktyka wykaże, czy system będzie na tyle sprawny, że VSki korzystające z niego będą zadowoleni.

No cóż - zmykam do roboty.

Przypominam, że aktualna wersja stabilna to 1.3.2!

Dostępna jest pod tym linkiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Ciężko będzie zrobić w ten sposób.
Ewentualnie poprzez telemetrię, ale to wymagałoby ode mnie większego poświęcenia czasu, którego nie mam. :/

 


Na daną chwilę jak zauważyliście nie ma jeszcze aktualizacji.

Problem pojawił się bowiem w kodzie związanym z listowaniem rekrutantów, postaram się go rozwiązać.

Na daną chwilę aktualizacja jest gotowa w 25%.

Utworzyłem już pewne elementy wspólne, będę musiał nad niektórymi jeszcze troszkę spędzić.

Możliwe, że aktualizacja wyjdzie z tygodniowym opóźnieniem względem terminu podanego.

Korzystając z chwili - opowiem po krótce, jak będzie wyglądać ta rekrutacja.

Każdy użytkownik, który będzie chciał dołączyć do firmy, wypełnia formularz.

Są tam pytania głównie związane z ETS2 (na daną chwilę - dojdzie jeszcze pytanie odn. ATSa).

Tuż po tym formularz zostaje przesłany do systemu.

W systemie od strony administratora jest możliwość podejrzenia na podanie.

Tam weryfikujemy dane z TMP (ilość banów) z odpowiedzią rekrutanta.

Na daną chwilę mam tylko czy je posiada, czy nie (aby móc zweryfikować, ile posiada, trzeba będzie wejść w link z profilem).

Po tym oczywiście typowa rozmowa rekrutacyjna (na TSie).

No i na końcu - jeśli rekrutant przeszedł rekrutację pozytywnie, to po zaakceptowaniu podania ustalamy jego nick i po wciśnięciu Dodaj użytkownika do tachografu użytkownik zostaje dodany, a także utworzone zostaje hasło tymczasowe, które ukazywane jest administratorowi (w celu jego przekazania nowemu kierowcy).

Jeśli jednak nie przeszedł, usuwany jest rekord z bazy danych.

Tak na razie w teorii ma wyglądać system rekrutacyjny.

Rzecz jasna - praktyka wykaże, czy system będzie na tyle sprawny, że VSki korzystające z niego będą zadowoleni.

No cóż - zmykam do roboty.

Przypominam, że aktualna wersja stabilna to 1.3.2!

Dostępna jest pod tym linkiem.

Chciałem zainstalować i mi pokazuje że nie może się połączyć z bazą danych.

Z tego co widzę to albo nie akceptuje haseł do bazy danych które mają znaki "$" lub "_" lub haseł które mają 15 znaków

Spróbuj zainstalować z hasłem do bazy danych "hasełko2000$_$"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

W nadchodzącym czasie nadejdzie wielka aktualizacja. :)

Mam nadzieję, że macie jeszcze cierpliwość do mnie. :D

W formularzu już praktycznie wszystko jest gotowe, wystarczy mi tylko...:

  • dodać obiecane wsparcie dla DLC Italia, Special Transport, ATS oraz ProMods w wersji 2.26;
  • dostosować wygląd panelu użytkownika, by się zgadzał z panelem administracyjnym;
  • wprowadzić małe zmiany pozwalające w niedalekiej przyszłości jeszcze większe rozbudowanie skryptu (a będzie się działo - na daną chwilę to tajemnica :P )

Mam nadzieję, że już wkrótce dojdzie do tego.

Niestety - szkoła ogranicza moją moc i w związku z tym nie jestem w stanie w pełni zrobić to, co chce. :(

Ale... nadejdzie czas, gdy w końcu będzie to wydane. ;)

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.