Jump to content

Proszę Was Wszystkich o wsparcie


Mich@??

Recommended Posts

Szczegóły bana

UżytkownikYT CatcheMeTV [PL]

Twój nick w grze kiedy zostałeś zbanowanyYT CatcheMeTV [PL]

PowódInsuling administrators and players on the Discord http://i.imgur.com/YPfIaCK.png

Admin[BA] Mikkell[POL/SWE]

Wygasa13 Jun 14:20

StatusNew

YT CatcheMeTV [PL] at 13 May 12:27 Public (edited)

Dobrze przepraszam za swoje zachowanie było skandaliczne i nie na miejscu byłem sfrustrowany zachowaniem osób na Discord które zamiast w jakikolwiek sposób pomóc to jeszcze dowaliły do pieca a wystarczyło napisać żebym dorzucił zdjęcie do apelacji że zmieniłem nick bo na Discord wszedłem po pomoc a nie po to żeby się wyzywać i wysłuchiwać obelg w moim kierunku . Poniosło mnie a wpływ na to miał także ban z którym szedłem po pomoc do innych . Przepraszam wszystkich którym moje słowa sprawiły przykrość zwykle mi się to nie zdarza dlatego wnoszę prośbę o anulowanie bana z góry ślicznie dziękuję i obiecuje więcej do takiej sytuacji nie dopuścić . 

Przepraszam graczy oraz administrację z poważaniem YT CatcheMeTV [PL]

I apologize for your behavior was outrageous and out of place I was frustrated by the behavior of the people on the Discord, which instead of any help it still fell to the oven and just wrote to me to add a picture to the appeal that I changed the nick because the Discord came to help and not to Be challenged and listen to the insults in my direction. I was affected and the effect was also on the board with which I went to help others. I'm sorry all my words have hurt me, I do not usually do that, that's why I ask to cancel the ban in lovely thanks and promises more to such a situation do not allow.

I'm sorry players and administrators respectfully YT CatcheMeTV [PL]

Im so sorry 
https://zapodaj.net/4d9667be4fe84.jpg.html

Szczegóły bana

UżytkownikYT CatcheMeTV [PL]

Twój nick w grze kiedy zostałeś zbanowanyYT CatcheMeTV [PL]

PowódInsuling administrators and players on the Discord http://i.imgur.com/YPfIaCK.png

Admin[BA] Mikkell[POL/SWE]

Wygasa13 Jun 14:20

StatusNew

YT CatcheMeTV [PL] at 13 May 12:27 Public (edited)

Dobrze przepraszam za swoje zachowanie było skandaliczne i nie na miejscu byłem sfrustrowany zachowaniem osób na Discord które zamiast w jakikolwiek sposób pomóc to jeszcze dowaliły do pieca a wystarczyło napisać żebym dorzucił zdjęcie do apelacji że zmieniłem nick bo na Discord wszedłem po pomoc a nie po to żeby się wyzywać i wysłuchiwać obelg w moim kierunku . Poniosło mnie a wpływ na to miał także ban z którym szedłem po pomoc do innych . Przepraszam wszystkich którym moje słowa sprawiły przykrość zwykle mi się to nie zdarza dlatego wnoszę prośbę o anulowanie bana z góry ślicznie dziękuję i obiecuje więcej do takiej sytuacji nie dopuścić . 

Przepraszam graczy oraz administrację z poważaniem YT CatcheMeTV [PL]

I apologize for your behavior was outrageous and out of place I was frustrated by the behavior of the people on the Discord, which instead of any help it still fell to the oven and just wrote to me to add a picture to the appeal that I changed the nick because the Discord came to help and not to Be challenged and listen to the insults in my direction. I was affected and the effect was also on the board with which I went to help others. I'm sorry all my words have hurt me, I do not usually do that, that's why I ask to cancel the ban in lovely thanks and promises more to such a situation do not allow.

I'm sorry players and administrators respectfully YT CatcheMeTV [PL]

Im so sorry 
https://zapodaj.net/4d9667be4fe84.jpg.html

 

To jest moja oficjalna apelacja gdzie szczerze przepraszam za swoje zachowanie czy mogli byście mnie wesprzeć z góry wszystkim dziękuję a w ramach rewanżu zapraszam na moje przyszłe Live na Youtube

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak mógłym Cię wesprzeć. Mogę jedynie dać CI radę żę zarówno w języku polskim, jak i angielskim, używa się znaków interpunkcyjnych. Częśc po angielsku napisana jest źle stylistycznie i w dodstku tłumaczone "słownikowo" np: "I apologize for your behavior was outrageous"  - powinno być: "I apologize for my behavior. It was outrageous". Lub "I'm sorry all my words have hurt me". Lepiej brzmi " I apologize those who has been hurt by my words". Sam jestem z angielskiego przeciętniak ale gdybym to ja składał gdzieś "oficjalną apelacje", to postarałbym się aby była ona zrozumiała dla odbiorcy, zwłaszcza gdy  ma to być w języku obcym. Zdrugiej strony nie musisz na siłę pisać czegoś po angielsku do "istytucji" gdzie są polscy admini.

Z tego co wyczytałęm w innym temacie to sam zdajesz sobie sprawę za co dostałeś bana. Potwierdzeniem jest ten oto post. 

 

Wracając do temetu. Kto ma cię wesprzeć? I w jaki sposób?

Nie byłem świadkiem tej sytuacji więc nie mogę cię wesprzeć bo nie wiem jak to wyglądało od początku. Według mnie powinineś ponieść konsekwencje, które w żaden sposób nie są dla Ciebie krzywdżące. Zwłaszcza że  zmieniłeś nick i możesz dale korzystać z Discord'a.

 

Powodzenia.

 

P.S. Nie ma czegoś takiego jak "it still fell to the oven".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.