Jump to content

Teamspeak Dla Polskiej Społeczności ETS2 & ATS


Guest

Recommended Posts

9b46514bc7d87.jpg

 

Zapraszamy na nasz serwer Teamspeak Polscy Truckersi.


Oferujemy darmowe dożywotnie kanały dla Polskich graczy, firm oraz społeczności Euro Truck Simulator 2

oraz American Truck Simulator, darmową rangę Vip dla stałych użytkowników. :)


Gwarantujemy jakość oraz stabilny serwer !!! 


IP: ts3.polscytruckersi.eu

 

e6215c6a558a1.png

 

 

 

KONTAKT:

 

www_icon.png email_icon.png facebook_icon.png ts_icon.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć mobilki ! ;) 

Z dniem dzisiejszym ogłaszamy otwarcie naboru na moderatorów naszego Serwera TeamSpeak. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.05.2017

 

WYMAGANIA:
- Minimum 18 lat
- Dojrzałość i sumienność
- Wysoka kultura osobista
- Sprawny mikrofon i klient TS3
- Doświadczenie w zarządzaniu TS3
- Umiejętność rozwiązywania konfliktów/kłótni
- Dyspozycyjność minimum 2h dziennie
- Być naszym członkiem grupy minimum jeden miesiąc 
- Posiadać nienaganną opinię i miłą aparycje

 

Formularz rekrutacyjny: https://goo.gl/leHCwQ

 

 

Życzymy powodzenia wszystkim kandydatom. :) 

 

18194897_1844692949127572_20887455238632

Edited by Unn4r
Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy do współpracy Polskich graczy, firm oraz społeczności Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator

 

Ranga VIP, dla aktywnych graczy którzy już posiadają u nas swoje kanały !

Ranga VIP i kanały VIP dla osób którzy polecą nasz serwer Tamspeak, zaproszą kolejnych graczy,

lub założą u nas kanały dla swojej firmy :)

 

Darmowe kanały prywatne, VIP dla wszystkich graczy jak i firm !!!

 

IP: ts3.polscytruckersi.eu

 

17191061_908704012602522_401820600274726

Edited by Unn4r
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, SlimShady! said:

Jeżeli chcecie rozkręcić TS to powiem Wam, że idziecie nie w tym kierunku co trzeba xD

 

Co masz na myśli mówiąc, ze idziemy nie w tym kierunku co trzeba? 

 

Edited by Unn4r
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze licencja. Wystarczyłoby aby ktoś zgłosił teraz Twój serwer do TeamSpeak'a i z automatu licencje NPL masz zablokowaną.  

Po drugie, wejdź sobie na jakikolwiek inny serwer (najlepiej publiczny) i powiedz czym on się różni od Twojego? Posiadałem kilka serwerów TeamSpeak i z doświadczenia wiem, że serwera nie rozkręcisz choćbyś go reklamował nie wiadomo gdzie. Owszem może i zyskasz około 20 stałych bywalców ale fajnie byłoby mieć chociaż tą setkę, prawda? 

Po 3, zadam Ci pytanie, dlaczego użytkownicy mieliby korzystać akurat z Twojego serwera skoro do wyboru mają tysiące innych? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

48 minutes ago, mati216PL said:

Po to został stworzony właśnie taki serwer aby kierowcy różnych firm, osoby bez firm mieli gdzie siedzieć i wspólne rozmawiać :) 

 

38 minutes ago, elot360PL said:

Bo on się zareklamował i więcej osób się dowie że jego serwer istnieje, a niektórzy się tu nie reklamowali. Proste.

 

Tak tylko, że takowych serwerów jest pełno. Większość osób posiada już swój "ulubiony" i to, że on zamieścił tutaj reklamę swojego serwera nie oznacza, że przyciągnie na swój serwer graczy. Tworząc serwer TS trzeba to robić z głową i się odpowiednio do tego przygotować biorąc pod uwagę fakt, że tego jest mnóstwo i trzeba być dobrym "rywalem" dla konkurujących serwerów. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SlimShady! said:
1 hour ago, mati216PL said:

Po to został stworzony właśnie taki serwer aby kierowcy różnych firm, osoby bez firm mieli gdzie siedzieć i wspólne rozmawiać :) 

53 minutes ago, elot360PL said:

Bo on się zareklamował i więcej osób się dowie że jego serwer istnieje, a niektórzy się tu nie reklamowali. Proste.

 

Tak tylko, że takowych serwerów jest pełno. Większość osób posiada już swój "ulubiony" i to, że on zamieścił tutaj reklamę swojego serwera nie oznacza, że przyciągnie na swój serwer graczy. Tworząc serwer TS trzeba to robić z głową i się odpowiednio do tego przygotować biorąc pod uwagę fakt, że tego jest mnóstwo i trzeba być dobrym "rywalem" dla konkurujących serwerów. 

Zareklamował się - fajnie.

Życzę powodzenia w rozwoju! :)

To, że większość ma swój ulubiony (ja też mam), nie oznacza, że może kiedyś wpadną.

Bo może kiedyś te serwery nie będą istnieć...


To była moja wypowiedź i moja opinia.

Nie mam zamiaru się kłócić.

Prosiłbym jedynie o nie robienie tutaj kłótni na ten temat.

Dziękuję! ;)

Link to comment
Share on other sites

Uwierz mi, że posiadałem kilka serwerów, jeden z nich rozwijał się bardzo fajnie (>100 graczy dziennie) i szkoda mi się zrobiło bo musiałem zakończyć działalność i to nie z mojej winy. Szkoda by było aby cała robota z tym serwerem też poszła na marne i to wszystko przez fakt, że mało graczy z niego korzysta bo ogarnąć wszystko (TS + Strone) to nie są dwa dni roboty.. Dlatego też zamieściłem takowy post. 

Link to comment
Share on other sites

On 25.05.2017 at 6:40 PM, SlimShady! said:

Uwierz mi, że posiadałem kilka serwerów, jeden z nich rozwijał się bardzo fajnie (>100 graczy dziennie) i szkoda mi się zrobiło bo musiałem zakończyć działalność i to nie z mojej winy. Szkoda by było aby cała robota z tym serwerem też poszła na marne i to wszystko przez fakt, że mało graczy z niego korzysta bo ogarnąć wszystko (TS + Strone) to nie są dwa dni roboty.. Dlatego też zamieściłem takowy post. 

 

Jeśli uważasz, że coś robimy źle to powiedz co jest nie tak twoim zdaniem, a my to naprawimy. 

Ten serwer jest dla Was, więc każda sugestia jest brana pod uwagę. 

Wasz głos ma znaczenie, bo dzięki waszym opiniom dostosujemy serwer do potrzeb naszej społeczności. 

Zawsze możesz przekazać nam swoją opinie lub sugestię w prywatnej wiadomości na forum lub bezpośrednio na nasz e-mail [email protected]. Masz uwagi pisz śmiało, bo od tego jesteśmy żeby wysłuchać Waszych opini.

Możesz również dołączyć do teamu jeśli masz tak duże doświadczenie w rozwoju serwerów TeamSpeak i pomóc nam współtworząc go.

Takich ludzi potrzebujemy w zespole. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł, propozycje i ludzi z doświadczeniem. :)

Edited by Unn4r
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapraszamy na nasz serwer Teamspeak Polscy Truckersi.


Oferujemy darmowe dożywotnie kanały dla Polskich graczy, firm oraz społeczności Euro Truck Simulator 2

oraz American Truck Simulator, darmową rangę Vip dla stałych użytkowników. :)


Gwarantujemy jakość oraz stabilny serwer !!! 


IP: ts3.polscytruckersi.eu

 

18194897_1844692949127572_20887455238632

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.