Jump to content
  • 0

ETS2MP ZAWIESZĄ SIĘ


Netal

Question

Cześć !

 

Odpaliłem ETS'a MP bo małej przerwie - ostatni raz grałem po koniec stycznia br 2017 - jeszcze z wintermodem. Dwa dni temu uruchomiłem grę i zaczęły się problemy z ukończeniem dostaw. Za każdym razem gdy muszę przepłynąć promem gra się zacina i dalej nie można nic już zrobić - pomaga tylko ctrl+alt+delete, dokładnie taka sama sytuacja jest przy szybkich podróżach między garażami - gra się zacina i koniec, tak samo jest również gdy na trasie "wzywam" lawetę F7+enter = zwiecha i koniec. Dodam, że nigdy wcześniej nie miałem z tym problemów, nie posiadam zainstalowanych żadnych modów, tylko kilka oryginalnych zakupionych DLC - przeinstalowałem już ETS'a i MP i dalej jest problem - wyczytałem gdzieś na forum, że komuś pomogło w podobnym przypadku zwolnienie kierowców i tak też zrobiłem - problem pozostał. Ma ktoś jakieś pomysły... grać nie idzie :(

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.