Jump to content
  • 0

crash gry po rozpoczęciu jazdy


InViNcIbLe\ChudY

Question

Witam. mam problem z ets 2.

Chodzi o to że zacząłem grać znowu w ets2 MP no i miałem zlecenie które zarezerwowaną na Singlu. Na multi miałem na GPS tą naczepę, pojechałem po naczepę SWOIM ciągnikiem. Podpiąłem ją, wszystko ładnie pięknie, dojechałem do celu (wszystko na multi) odpiąłem naczepę, nagroda, wynagrodzenie. No i chciałem kolejną przesyłką zaakceptować, no i nie ma nic, no to mówię, jadę się przespać bo zawszę(przeważnie) po tym było wszystko ok, dojechałem, zasypiam no i co??? godzina ciągle ta sama przez 5 minut, nic się nie da zrobić no to wyłączam przez menedżera zadań grę, włączam grę ponownie na multi, wchodzę do gry, cofa mnie do momentu gdzie zostawiłem ładunek, włączam silnik ruszam i gra się zatrzymuję, nic nie idzie zrobić, i teraz na singlu ten sam problem na każdym profilu jaki zrobię, proszę o pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

enter wcisnąłem jak pisałem post, dla tego jest edytowany, bo wcisnąłem przy pisaniu, a ten reset to chodzi o to w konsoli w grze, jeśli o to to też robiłem, nie działa, gdy zaczynam jechać gra się crash'uje i cza resetować kompa albo przez menedżera zadań...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 10.05.2017 at 5:42 PM, InViNcIbLe\ChudY said:

Chodzi o to że zacząłem grać znowu w ets2 MP no i miałem zlecenie które zarezerwowaną na Singlu. 



Wychodzi, że jakaś dłuższa przerwa  była, jeśli masz sporo kierowców (ilość zależy od kompa) to gra przez czas co śpisz, musi cały okres co nie grałeś przetworzyć. Zwolnienie kierowców powinno pomóc w takim przypadku.

Jeszcze podobno wyłączenie steam cloud pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.