Jump to content

Auto kara do spraw kolizji


Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Auto kara do spraw polizji (nie wiem jak mam to nazwać)

Opis Sugestii

: Przyszło mi na myśl coś takiego, żeby wprowadzić jakiegoś bota czy coś, gdy np. ktoś w nas specjalnie walnie i założmy zada nam 20% uszkodzeń żeby automatycznie został zbanowany na określony czas, a na przykład 5% to jakieś ostrzeżenie. Chociaż można by było coś takiego wprowadzić że za każde uderzenie jest ostrzeżenie i załóżmy po 5 ostrzeżeniach ban. Jeżdżę już jakiś czas na MP i dużo trafia się idiotów, którzy nie potrafią zapanować nad pojazdem, wymuszają pierwszeństwo na drodze z ustąpieniemm, dochodzi do kolizji, tego typu sprawy, albo PILOTy jeżdżą niektózi pod prąd i czołówka gwarantowana, a męczenie się z nagrywaniem drogi, nie którzy nie mogą sobie na to pozwolić, ponieważ nie każdy posiada dobrego sprzętu (komputer) aby nagrywać bez ścin. Tylko nie wiem czy dałoby się tak zrobić, bo jak uderzymy w kogoś innego to nam też zwiększają się  % uszkodzeń. 

 

Może jeszcze coś takiego, gdy nasza kolejka się skończy i polączymy się w pełni z serwerem to żeby trwało jakieś np. 20 sekund strefa bez kolizji, bo czasem na drodze jak się jedzie nagle przed oczy odradza się tir i stłuczka gwarantowana

Przykładowe obrazki

: -

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

: Ponieważ winni stłuczki i wypadku powinni zostać ukarani

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, elot360PL said:

Winni "stłuczki" są ukarani, pod warunkiem że masz wystarczająco dowodów. 

Jak na moje to nie jest specjalnie wykonalne, gdyby było to @mwl4 raczej chętnie by to wprowadził, w końcu oszczędza tyle pracy.

Masz rację są ukarani ale co w sytuacji kiedy gracz ma słabszy sprzęt i nie może nagrać czy w inny sposób udokumentować wykroczenia kierowcy? :(

  • Upvote 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem jak taki bot odróżni sprawce od poszkodowanego, zapewne dałoby się ale obie osoby banik i dopiero w apelacjach wyjaśnienia. Nie mogę znaleźć, ale jak było jeszcze stare forum pamiętam, że już była dyskusja na ten temat. Głównym argumentem na nie było, że bot jest za głupi, żeby odróżnić sprawce od poszkodowanego, a jakby zrobić takiego, który odróżnia to serwer by wybuchł.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [Bazyl-Trans] bazyliszek [PL] said:

U tutaj popieram kolegę powyżej. Bot zapewne zostałby zaprogramowany, żeby karać tego, co walnie. Ale są przypadki kiedy to my w kogo wjedziemy bo zajedzie nam drogę. On według regulaminu jest winny, a bot ukarze nas. Jestem na nie

Masz rację kolego @[Bazyl-Trans] bazyliszek [PL] niestety boty nie są na tyle wyspecjalizowane by dokonać właściwej oceny sytuacji na drodze :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9.05.2017 at 6:13 PM, [Q-LOG].Slawek.31 said:

Blokadę powinni zrobić dla skody  na landówce i wprowadzić ograniczenia max 120 km/h

Ograniczenie prędkości nie załatwi wszystkiego. A jeżeli kolego ci to przeszkadza to na serwerze EU1 jest ograniczenie do 110 km/h i tam nikt więcej niż 110 nie będzie jeździł :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

jestem na tak, , nie ma czegos takiego jak niechcacy uderzyc, uderzyles, jestes winny, jak w realu tak i tu, w realu wzywasz policje, tutaj bot sam cie kara, bylo by to najlepsze rozwiazanie nawet dla graczy ktorzy nie moga nagrywac, czlowiek sobie nie daje rady z banowaniem, bo jak mi admin odpisal jest ich 50 osob ale kazdy ma swoje zycie prywatne , i nie ma czasu tu ciagle siedziec, pozatym nie sa wstanie wszystkich raportow dokladnie sprawdzic przez co nie sa w tanie trawnie ocenic sytuacjii i przez co odsylaja wiadomosc na czerwono jako system ze nie bylo zdarzenia z tym uczestnikiem, a tak, bot z automatu ukarze tego ktorzy przywalil, i sprawa bedzie rozwiazana.

Link to comment
Share on other sites

a może dla usprawnienia zrobić coś takiego jak autokick dla ID na które poszło 3-4 raporty z pod TAB'a w ciągu 20-30 sekund (czas i ilość rep do ustalenia). Czasami ktoś celowo blokuje drogę i takie 3-4 raporty by mogły szybko udrożnić przejazd bez admina. Niby daje to możliwość do nadużyć ale więcej plusów. 

Link to comment
Share on other sites

On 23.07.2017 at 4:15 PM, [TruckersPL] Przemo said:

 bot z automatu ukarze tego ktorzy przywalil, i sprawa bedzie rozwiazana.

Bot nie jest człowiekiem, nie bardzo wiem jak komputer jest w stanie odróżnić, kto jest sprawcą, a kto poszkodowanym. Poza tym każdy bot to jest ogromne obciążenie dla serwera, analizowanie hitboxów ponad 2 tyś graczy na jednym serwerze to ogromne przedsięwzięcie obliczeniowe.

Komputer jest w stanie wychwycić tylko zderzenie i może co najwyżej dać bana obu osobą, tylko co jeśli nie nagrywałeś? Masz nie jesteś w stanie udowodnić, że nie twoja wina, admin nie jest w stanie stwierdzić, czy twoja wina, więc ban wisi w historii nie słusznie.


Był ostatnio bardzo doby filmik na yt na kanale tvgry o hitboxach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.