Jump to content

CV Slawek160 - 135h


Recommended Posts

Nick w grze: Slawek160 (Z jakiegoś powodu w Ats nick ustwaił się trochę inny, jednak myślę, że to nie jest problem).

Wiek:15, w czerwcu kończę 16 

Miejsce zamieszkania: Śląsk

Sterowanie: Pad

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198129423758/

Staż w grze: 135h ETS 2 - Większość na multiplayer. 24h ATS - Cały czas spędzony na multiplayer, poza dwiema godzinami potrzebnymi do zalogowania na TruckersMp. Około 40h spędzonych w ETS 1

Bany: Nigdy nie dostałem i raczej nie dostanę ;)

Przedstaw się: Mam na imię Sławomir, mieszkam w małej miejscowości na Śląsku. W zasadzie od małego brzdąca interesowałem się ciągnikami siodłowymi, stąd też zainteresowanie grami typu ETS2, ATS. W tygodniu uczęszczam do III klasy gimnazjum. W przyszłości chciałbym zostać mechanikiem.

Inne: Chciałbym dostać się do firmy, w której panuje dobra atmosfera. Najlepiej jakby firma korzystała ze strony VirtualCompany (nigdy nie korzystałem z tej strony, jednak według mnie jest to ciekawe rozwiązanie). Posiadam wszystkie DLC do Ets2 poza Francją i zbędnymi malowaniami państw. Posiadam sprawny mikrofon + Ts3. Najwięcej czasu na grę poświęcam popołudniami i wieczorami.

Link to comment
Share on other sites

loogo.png

 

Zapraszam Cię serdecznie do firmy Bazyl-Trans. Jesteśmy na rynku od Lutego 2015 roku. Powstaliśmy z myślą o zgromadzeniu dużej grupy aktywnych graczy, jeżdżących codziennie graczy. Gramy zarówno w ETS 2 jak i w ATS w trybie multiplayer (sp dozwolony pod pewnym warunkiem). Mimo, że nasi kierowcy jeżdżą bardzo duże dystanse miesięczne, nie oznacza to, że wiele wymagamy od kierowców. W firmie panuje miła i rodzinna atmosfera pod warunkiem, że każdy przestrzega regulaminu. Jesli uważasz, że jesteśmy odpowiednią firmą właśnie dla Ciebie nie czekaj, złóż podanie jak najszybciej:)

 

Link do forum

 

Link do złożenia podania

 

 

Założyciel/Szef firmy

bazyliszek

 

 

 

Os.ds.kadr

wegorz

bazyliszek

 

 

 

Dyspozytor

Przemek

Adi

 

 

Administrator forum

bazyliszek

 

 

Wymagania:

- DLC Going East

- własny ciągnik siodłowy

- minimum 16 lat lub 16 rocznikowo

- znajomość przepisów ruchu drogowego i przestrzeganie ich w grze

- posiadanie komunikatora TS3 i sprawnego mikrofonu

- ustawienie złotówek jako waluty w ETS 2 i dolarów w ATS

- ustawienie realistycznego zużycia paliwa

- zrobienie przez rekruta minimum 3000 km w tygodniu lub 4500 km w przypadku 16 rocznikowo

 

 

 

Mile widziane:

- DLC Skandynawia

- DLC Vive La France

- Hight Cargo Power

- pozostałe dlc

 

 

Co oferujemy:

- miłą atmosferę

- częste konwoje

- pomoc w rozwiązaniu problemów w miarę naszych możliwości

 

Link to comment
Share on other sites

Hej hej ! Zapraszam Cię serdecznie do Magic-Trans - panuje tu super atmosfera, mamy towarzystwo w różnym wieku, skłonne do jazdy i rozmów. Mogę Ci gwarantować wyrozumiałe szefostwo, gotowe do przyjmowania i wprowadzania pomysłów swoich kierowców. Dołącz do nas - a razem zaczarujemy europejskie i amerykańskie drogi 

Więcej informacji uzyskasz u mnie w prywatnej wiadomości albo pisząc do nas na naszego firmowego fanpage'a do którego podsyłam ci link 

https://www.facebook.com/Magic-Trans-375881216122225/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

spectrans_white-1.png

 

Chciałbym Cię zaprosić do naszej, nietypowej, spedycji. Specjalizujemy się w ładunkach trudnych do przewożenia które mają nietypowe wymiary oraz dużą masę. Organizujemy także specjalne konwoje gdzie kierowcy korzystają z pomocy pilotów. Nie rezygnujemy ze standardowych , mniej wymagających, ładunków.

 

Od kandydatów na kierowców oczekujemy posiadania DLC Scandinavia, DLC High Power Cargo Pack, posiadanie DLC Heavy Cargo oraz DLC Vive la France będzie dodatkowym atutem. Kandydat powinien mieć minimum 15 lat, oraz sprawne słuchawki i mikrofon.

 

Jeżeli chciałbyś sprawdzić się w nietypowych sytuacjach serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt:

www.spec-trans.com.pl

[email protected]

spectrans_white-1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.