Jump to content

Jaka Kierownica


Kazek_Age

Recommended Posts

Siema na co dzień pracuję w wolnym czasie gram w ets2 na multi i w farming similator moja kierownica z 2006 się już nie nadaję mam w planach kupić nową i teraz pytanie do was jaką kierownicę poleca polecacie . 300-500zł chcę na to przeznaczyć 

Link to comment
Share on other sites

Logitech Driving Force GT w zupełności wystarczy 350 lub mniej, jeśli byś dołożył i wyczekiwal okazji to możliwa nawet by była G27 za 700 lub 800, ale to zależy czy bardzo lubisz grać w tą grę lub masz też inne gry np. ścigałki itp. :)

 

@BaToNxpompa Trzeba jeszcze zauważyć, że jest strasznie głośna, wiem bo ją sam użytkowałem, ale się przesiadłem na cichszą i teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by spokojnie sobie grać w nocy.

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli lubisz grać wieczorem. To Logitech DFGT może ci przeszkadzać bo jest niestety trochę głośna

 

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Ja używam kierownicy Tracer Zonda, za którą zapłaciłem 200 zł. Może do ETS' a zalecana jest kierownica z obrotem 900 º, a ta ma 270 º, lecz ja na niej jeżdże i nie narzekam. Mi się na niej świetnie jeździ. Mogę ją jak najbardziej polecić.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiekszosc poleca kierownice z firmy logitech i slusznie bo sa dobre lecz nie kazdy ma taki budzet. Z doswiadczenia wiem ze w ets mozna dobrze sie bawic na kierownicach tych z niskiej polki. Sam posiadam kierownice juz od ok. 3 lat za ok 140 zl i bardzo dobrze mi sie na niej gra dobrze sie spisuje w ets jak w innych grach

76561197988010769.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.