Jump to content

Bezkolizyjnosc dla scouta


Recommended Posts

  • 4 months later...

Według mnie skody są całkiem fajne jeżeli chodzi o eksploracje terenów nieodkrytych (np. do osiągniecia odkrycie 100% mapy) oraz jako piloci, lecz mało jest ludzi co na landówce śmierci jeżdżą bez celu? Tak tylko przypominam że w regulaminie jest punkt

 

§2.12 Bezcelowa jazda w miejscach dużego natężenia ruchu

Bezcelowa jazda w miejscach dużego natężenia ruchu (takich jak Europort, Rotterdam lub droga pomiędzy Duisburg-Calais) w tym jazda tam i z powrotem bez celu jest zabronione. Jeżeli znajdujesz się w obszarze Europortu powinieneś skorzystać z portu, w innym przypadku istnieje ryzyko nałożenia kary.

 

A i tak chyba żaden admin nie kickuje skody za to. Tak samo punkt

 

§2.16 Nadużywanie samochodu lub malowania pilota

Działanie jako administracja lub w inny sposób nadużywanie malowania pilota jest zakazane. Uwaga: Preferujemy tylko 2 samochody pilotażowe na konwój w zależności od rozmiaru konwoju.

 

Praktycznie każdy admin daje sobie spokój jak widzi skode, i zgodzę się bo w miejscach mało ruchliwych czemu nie? ale chciałbym żeby sytuacja chociaż na landówce się zmieniła.

Pozdrawiam, Rosyjski Elektryk

Link to comment
Share on other sites

To ja powiem tak wczoraj przyszedł mi do głowy głupi pomysł aby zestawem się przejechać po landowce śmierci dojechałem do pierwszego skrzyżowania i dalej nie było sensu bo ładunek był uszkodzony powyżej 20% więc nie było sensu dalej jechać. I teraz główna sprawa wjechała we mnie jedna skoda i siedem razy ciężarówki? Więc wcale to nie skody łamią tylko regulamin i troluja. Bo tak samo jest z ciężarówkami. Więc jeśli byśmy zabrali skody i tak nic by się nie zmienilo

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sam pomysł może i ma jakieś plusy, gdyby nie to że stracimy na realności gry co jest bez sensu, nagle scouty by sobie jeździły przez wszystkich a ciężarówki by miały kolizję, każdy by w każdego wjeżdżał bo jak to jest że jedni mogą a drudzy nie. Za dużo zamieszania by się nagle zrobiło.

 

Odrzucam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.