Jump to content

Bezkolizyjnosc dla scouta


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Dodanie bezkolizyjnych scoutow

Opis Sugestii: Wpadlem na pomysl ze scouty sa calkiem dobrym pomyslem ale gracz nie potrafia z niego korzystac. Tralowanie i rozboje w scoutach sa na porzadku dziennym. Moze warto zabrac im ten funn z psucia zabawy innym i sprawic by scouty przenikaly przez inne pojazdy :)

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:  Pilotom to nie bedzie przeszkadzalo a trolle straca narzedzie do zabawy. Nie ma w zasadzie zadnej przydatnej opcji dla scouta poza pilotarzem konwoju w ktorym tak nie moga blokowac ulic skrzyzowan itd.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie da się. Gdyby dało się coś takiego wprowadzić, to dawno mielibyśmy do czynienia z opcją dotyczącą bezkolizyjności podczas ładowania gry/save'a na środku drogi aby nikogo nie uderzyć. To jest ta sama funkcjonalność tylko w innym wydaniu i do innej "sprawy", ale podłoże jest identyczne.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, [RT]Aro32 said:

To ja proponuje wykasować skody całkowicie lub żeby była dostępna tylko i wyłącznie dla Administracji bo skody dla zwykłych graczy sieją największy bur... el (Za przeproszeniem )

A ja proponuje byś się nie wypowiadał, bo takimi postami się pogrążasz, dlaczego mają usuwać, dlaczego większość graczy, którzy jeżdżą prawidłowo nawet scoutem ma cierpieć z tego powodu.. Trzeba jeszcze surowo karać troli w skodach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tryb ducha to nie jest to samo o czym mowa w pomyśle. Tryb ducha działa TYLKO I WYŁĄCZNIE kiedy dwie (bądź więcej) osób RESPAWNUJE się w sobie. Wtedy ta osoba, co do której działa Nam tryb ducha miga i pomiędzy nami nie ma kolizji do czasu aż ktoś z kogoś wyjedzie. W przypadku kiedy ktoś respi się na drodze, to robi to przed wami, ale też trzeba brać uwagę na to, że załadowanie ciężarówki/samochodu nie trwa jak pstryknięcia palcami i trwa to w zależności od ilości osób dookoła. Z resztą wystarczy zobaczyć jak pojawiają się osoba (i jak wygląda sytuacja na liście graczy) kiedy Wy logujecie się do gry kiedy jest dużo graczy, nigdy nie jest tak, że wszyscy pojawiają się momentalnie, tylko przez kilka(naście) sekund gracze się ładują w postaci ciężarówek.

 

Niestety to, że przy wyjazdach dzieje się jak na filmie wyżej to już niestety niedoskonałość stref bezkolizyjnych. Punktem głównym jest środek kabiny (umownie określone w celu jasności przekazu), jeżeli ten punkt środkowy znajduje się już po za bramą to u Nas już kolizje działają i trzeba o tym pamiętać zwłaszcza jak ktoś ma naczepę, która wystaje nam z tyłu o ładnych kilka metrów. W przypadku kiedy ktoś próbuje wyjechać, a jest jeszcze w strefie bezkolizyjnej i przeniknie w naszą naczepę, to u niego wsio będzie ok, natomiast my odczujemy to bo już na Nas kolizje nie działają pomimo tego, że naczepa jest na terenie strefy bezkolizyjnej, ale kabina nie i ona wyznacza czy mamy tryb bezkolizyjny czy nie.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [RT]Aro32 said:

To ja proponuje wykasować skody całkowicie lub żeby była dostępna tylko i wyłącznie dla Administracji bo skody dla zwykłych graczy sieją największy bur... el (Za przeproszeniem )

 

Jak cały czas jeździć landówką śmierci gdzie jest ich najwięcej to nie ma co się dziwić. Mi skody nie przeszkadzają no i jeszcze jakiegoś incydentu z ich udziałem nie miałem. Jeśli już mamy iść w stronę zablokowania to proponowałbym aby zablokować je tym osobom co miały już bana. Lepsze rozwiązanie i nikt nie będzie miał pretensji (chyba).

Link to comment
Share on other sites

On 2.05.2017 at 5:40 PM, SlimShady! said:

 

Jak cały czas jeździć landówką śmierci gdzie jest ich najwięcej to nie ma co się dziwić. Mi skody nie przeszkadzają no i jeszcze jakiegoś incydentu z ich udziałem nie miałem. Jeśli już mamy iść w stronę zablokowania to proponowałbym aby zablokować je tym osobom co miały już bana. Lepsze rozwiązanie i nikt nie będzie miał pretensji (chyba).

I myślę, że to mogło by być dobre rozwiązanie. Kontynuując wypowiedz kolegi @SlimShady! myślę, że dobrym wyjściem mogło by być odebranie praw do jeżdżenia skautem (tak jak powiedział kolega wyżej) ale graczom którzy mają już dwa lub więcej banów na swoim koncie.    

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bochen said:

dobrym wyjściem mogło by być odebranie praw do jeżdżenia skautem (tak jak powiedział kolega wyżej) ale graczom którzy mają już dwa lub więcej banów na swoim koncie.    

Może dodajmy, ze lepsze byłoby odebranie możliwości jeżdżenia scoutem graczom, którzy 2 razy dostali bana za trolling/ramming scoutem.

Link to comment
Share on other sites

On 9.05.2017 at 6:15 PM, [Q-LOG].Slawek.31 said:

Zgadzam sie z kolegą Aro32

Znam wielu co reportują a sami bana mogli by dostać bo patrzą na innych mimo tego że nic im nie zrobili a sami lepsi nie są

Nie ważne gdzie będziesz kolego zawsze tacy ludzie się znajdą :) 

  • Upvote 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [BA] Wiciu [PL/NL] said:

Nie rozumiem ludzi po co takie propozycje dają skoro wiedzą że i tak to nie przejdzie. 

Każdy człowiek jest inny i ma swój sposób myślenia. Możliwe że po prostu nie przemyślał do końca tego pomysłu :) Ale to tylko moje spekulacje :D

Pozdrawiam B)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.