Jump to content
  • 0

[HTC] Wressa

Question

Mimo tego że dostałem jednego bana za obrażanie ludzi na innym koncie po czym zmieniłem swoje zachowanie to on i tak grozi mi banem, dokucza mi,rozsyła to co pisałem na czacie innym osobom zeszłego roku.

(Nie był on wtedy Adminem i też mnie obrażał) Prosze żeby wyjaśniono tę sprawe lub zabranie tej osobie admina na teamspeak3 ponieważ admin nie powinien dokuczać osobom o niższych uprawnieniach moim zdaniem. Chodzi mi o RidosPL który mnie obraża i wysyła linki do tego co ja kiedyś pisałem bo dostałem mute za to ze oni mnie wyzywali i ja ich tez. Sądze że to jest nie sprawiedliwe że potym jak on mnie wyzywał dostał Admina i nadal mi dokucza.

 

Prosze o rozpatrzenie sprawy (Steam: Jacob TS3:MasterMVP)

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To jest płacz czy co? Bo nie rozumiem. Prośba o unbany prowadzona jest na forum tegoż TeamSpeak'a.

 

Co My, biedni użytkownicy mamy do tego, że ktoś Ci robi źle? Nie mamy nawet mocy aby wpłynąć na kogokolwiek. Najlepiej kierować to prosto do administratorów, oczywiście jeśli ma się konkretne dowody, a nie historyjkę "bo on mi coś zrobił".

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.