Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ets2 mp telsiz sorunu

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar. ben kulalık kullanıyorum tabda settingsde speak ve mic defaultta ve diğerlerini full yaptım ama nedense karşı taraf sürücülerin seslerini yada benim sesim onlara gitmiyor bunu tsdede demedim orda mic ve kulaklık çalışıyor lütfen yarım edin

Edited by PrototypeGR
moved to turkish help.

Merhaba @[AyY?ld?z] Hamza (20)

Şimdi problem ile ilgili olarak lütfen aşağıdaki adımları deneyiniz.

• Steam>Ayarlar>İletişim>Ses kayıt aygıtı kısmında doğru aygıtın seçili olduğuna emin olun, yine aynı yerden mikrofonu test edin.
  •  Oyunu açın. Masaüstünde aşağıdaki başlat çubuğunda sağ alt taraftan hoparlör işaretine sağ tıklayıp "Kayıt Aygıtları" bölümüne gel. Sadece bir tanesini seçili hale getirin.
  • Oyun içerisinde "TAB" tuşuna basın ve Settings kısmından Voice Chat ayarlarınızı yapmayı deneyin.

• 4 weeks later...
On 01.05.2017 at 3:28 AM, [AyY?ld?z] Hamza (20) said:

merhaba arkadaşlar. ben kulalık kullanıyorum tabda settingsde speak ve mic defaultta ve diğerlerini full yaptım ama nedense karşı taraf sürücülerin seslerini yada benim sesim onlara gitmiyor bunu tsdede demedim orda mic ve kulaklık çalışıyor lütfen yarım edin

Merhabalar ; 

Diğer sürücülerle aynı frekansta olmanız gerek. Çoğunlukla 19. frekansı kullanıyorlar.  1 Kamerasında kabinin üst bölümüne bakın orda telsiz olucak daha sonra TAB tuşuna basın  > yaşil sayı sizin frekansınız dier frekanslara geçmek için Mouse ile Sağ tık yapın  > Yeşil sayının altında ki tuşlara fare imleciyle tıklatın 19a gelince X tuşuna basıp konuşun. 

1 hour ago, [Blue] CRAZY said:

Oyun içi radyo frekansı kaçta ayarlı sizde ?

Çoğunluk olarak herkeste 19

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.