Jump to content

Kanał na yt


tomek206pl1

Recommended Posts

Ban za wyprzedzanie na landówce powinien być jak widać z twoich własnych filmików.

Dziwnie się ogląda kogoś, kto jeździ na klawiaturze, gdy sami jeździmy na kierownicy.

Jeżdżenie nonstop po landówce (większa część filmiku jest właśnie z landówki) i nagrywanie innych, co powodują wypadki, nie jest niczym fajnym według mnie i nie ty pierwszy na to wpadłeś.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Kolejna kwestia odnosnie filmu wliczajac to co powiedxial moj poprzednik jest to , ze jesli nie chccesz komentowac wydarzej i maja byc to filmy z kwesti nagrywasz wypadki to mozesz wstawic jakis podklad. Pobawic sie animacjami  dopracowac muzyke pod wzgledem  sytuacji. Obecny film na pierwszy rzut oka  pokazuje , ze nie masz doswiadczenia jeszcze z zapleczem . Kup lub sciagnij fajny program. Naucz sie go.a przedewszystkim stworz swoj wlasng styl nie zapzyczajac od innych. Mam nadzieje ze pomoglem.

Link to comment
Share on other sites

(tak bez przypału - zapraszam do siebie :D )

A tak poza tym...

Granie na klawie to jak granie na słabej kierownicy za 20 zł z biedry (taką jak ja mam :( ) - ani skręt nie powala, nie powalają też hamulce...

Wiem - obudzi się "cebula" i zacznie na mnie się rzucać cytując "ty ***** ja ci dam... wyśmiewać innych, którzy zainwestowali małe pieniądze w fajne kierownice"...

Niestety prawda jest taka, że większość (moim zdaniem) kierownic nie ma kąta skrętu 900 stopni, tylko jak już, to 270, a nawet i mniej...

A teraz do topicu - znak wodny...

Jeśli masz grafę z "zielonych", to masz coś takiego jak Geforce Experience...

To Ci w zupełności wystarczy - nie będziesz miał strat w FPSach (kosztem lekko jakości), a nagranie będziesz mógł mieć nawet w FHD 60fps (sic!).

Brak gadania...

Sam się z tym od czasu do czasu borykam...

Każdy może być skupiony, ale czasami musi się odezwać do widzów...

Montaż by się również przydał.

Spróbuj wychaczyć darmowe programy (np. Cyberlink PowerDirector w wersji Limited Edition) do obróbki wideo i pobaw się materiałem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.