Jump to content

Jaką ciężarówką jeździsz i dla czego ?


Glodzilla

Recommended Posts

Silnik: Volvo FH16 750


Skrzynia biegów: Volvo I-Shift Retarder


Marka, model: Scania R Streamline Topline. 


Dlaczego akurat ta? Dlatego, że Scanią mi się jeździ chyba najlepiej jak i chyba dość ekonomicznie :D 


 


Silnik: Volvo FH16 750


Skrzynia biegów: Volvo I-Shift Retarder


Marka, model: Volvo FH16 750 Globetrotter XL


Dlaczego akurat ta? Dlatego, że ma dość mocny silnik i fajny wygląd ;)


Link to comment
Share on other sites

Takie małe info panowie kierowcy  ;)

SCS jeszcze nie wypuściło nowego MAN-a nowej Renaty (w grze używamy odpowiednio MAN z silnikami z rodziny D,no i Renat Magnum E-TECH i Premium II nie pamiętam czy z silnikami DXi) . VOLVO robi nam niespodziankę i przechodzi z EEV na EURO 6 i jest mała zmiana w kabinie(w tych modelach które obecnie zakupiła firma(w której pracuje) NEW VOLVO FH  2012 500).Chroniczny brak joja a na desce mamy trzy przełączniki R N D . ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mercedes New Actros z podwoziem 6x2/4 i serduchem 510KM.

Stawiam świeże kroki w tej grze i to w zasadzie mój pierwszy (nie licząc MAN'a TGX kiedyś tam na singlu milion lat temu) i jedyny pojazd jaki mam, przemówiła do mnie jego elegancja :)

Link to comment
Share on other sites

Volvo FH 4 generacji z silnikiem 750 km i kabiną XXL oraz skrzynią I-Shifter. Mam nim zrobione 796175 km i bardzo mi się nim przyjemnie jeździ :) :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.