Jump to content

Konwój Urodzinowy Hard Group Transport 27.05.2017


Recommended Posts

O ile przez większą część konwoju nie miałem zastrzeżeń, końcówka była tragiczna. Landówki jedziemy 70km/h gdzie NAGLE jak zaczynają się kręte odcinki 150km/h... Fakt wywaliłem się, ale chcąc nadganiać praktycznie cały czas jechałem 150km/h i nie mogłem nikogo wyprzedzić bo wszyscy tyle jechali. Jakieś dziwne zmienianie miejsca postoju, które miało być za Osnabrukiem a było dużo wcześniej. Końcówka trasy też rzekomo zmieniona podczas postoju czego nikt nie widział, a nawet nie wszyscy piloci o tym wiedzieli podobno... Końcówka konwoju była na prawdę słaba i z fajnego nastawienia wyszedłem z tego konwoju z mocnym wkurzeniem i nagle 3-ma dzwonami. Inne firmy też zajebista współpraca, widzą, że człowiek próbuje gonić, to jeszcze hamsko wyprzedzają przy 150km/h i jeszcze wielkie pretensje. Zacznijcie od siebie to pogadamy.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Konwój był w miarę OK, fajnie i szybko szło, ale końcówka była dla mnie tragiczna z góry podziękowanie dla "WooQash", za wczytywanie się na landówce wiedząc, że jest konwój i, że leci pełno tirów i oczywiście miałem dzwona w tyłek, ale to nic najbardziej denerwuje mnie jak osoby się wczytają i nie napiszą głupie SORRY "WooQash" mimo że pisałem na czacie, dzięki temu 90% ciągnika i musiałem zakończyć dalszą podróż.

 

 

P.S.

Trochę kultury nie zaszkodzi, a tylko polepszy stosunki na drodze.

  • Upvote 3

76561198043096947.png

Link to comment
Share on other sites

Konwój byl w miarę.Wiadomo ja lepszego nie zrobilbym ponieważ nie dałbym rady w kilka chwil sam  ogarnąć tyle firm ino roz.Poczatek konwoju był bardzo dobry,wrecz idealny.Kolejne etapy również dobrze się układały.Na schyłku konwoju dopiero zaczął się robić bałagan z wypadkami i z zachowaniem się w stosunku różnych firm i zarazem samowolka głównie na autostradach.Z jednej strony konwój moim zdaniem byłby lepszy na standardowym serwerze typu eu1,eu2,eu3 ponieważ większość by była uwazniejsza jak i dokladniejsza w swoich działaniach i w  zachowaniu wewnętrznego spokoju(dobrane i skorygowane stałe prędkości w konwoju,oraz też zwiększony respekt wobec reszty osób uczestniczących jak i samych siebie).Wiadomo serwer Event był specjalnie wytyczonym na to wydarzenie ,aby polepszyć i pospieszyć dany konwój zapewne,lecz niektórzy za bardzo sobie  wzięli do siebie  ten przepływ  i "wolność na ewentowym serwerze" i  chwilowe zamieszanie co pewien czas się powtarzało przez co konwój przyjął postać "dobra jeszcze 350 km i w końcu koniec".Wiekszych tragedii nie bylo ale końcowka konwoju wręcz parodyjna :).Pozdrawiam.

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, WooQash said:

Szkoda miejsca na kulturę, lepiej być chamem i burakiem skoro i tak wszyscy mają mnie głęboko. 

 

Akurat od Ciebie jako Administratora wymaga się kultury, bo dajesz przykład innym jak się mają zachowywać... Inni traktują Cię tak samo jak ty ich. ;)

 

Temat zamykam bo zrobicie znowu burzę. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.