Jump to content

Cineva pe aici?


Recommended Posts

O sa aplic si eu, sper sa populam firma

 

Am facut cerere si nici pana in ziua de astazi nu a fost acceptata sau respinsa :)

Dupa ce aplicati cererea de inscriere in firma, va rog sa va prezentati pe TeamSpeak: ts3.ets2mp.com

 este foarte important acest lucru.  Posibil tu ai facut cererea si nu te-ai prezentat pe teamspeak, acum am vazut ca ai o cerere. Dupa ce intrii pe teamspeak vei fi in proba 3 zile, unde vei participa la convoaie cu noi si dupa o sa spunem acceptat sau respins. Am avut probleme cu unii membrii din cauza inactivitatii in ce sens...pe steam se jucau, dar pe teamspeak nici ca au m-ai intrat, activitatea de pe euro truck simulator 2 mp trebuie sa fie echivalenta cu cea de pe teamspeak. Trebuie sa va vedem ca sunteti online. Asta-i regula de baza in rest aflati de la noi...

 

ciori.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Zic si eu , o parere din exterior - treaba asta cu Teamspeak obligatoriu, nu aduce nici membrii noi, nici nu ii leaga pe cei existenti.

 

Ca peste tot , sunt aia 2-3-4-maxim 5 care intra in fiecare zi si fac caterinca , aia care se cunosc si se trag de sireturi. Undeva seara mai intra 2-maxim 3 care vin de la munca si stau sa faca un convoi.

 

Astia sunt toti. Nu am vazut niciodata un server de Teamspeak cu mai mult de 8-10 oameni conectati in acelasi timp.

 

 

Sunt multi care joaca, dar nu folosesc teamspeak , fie pentru ca nu le place, fie pentru ca nu le aduce nimic in plus lor. Prea tineri sa stie sa-l instaleze, sau prea in varsta sa le mai pese de trancaneala.

Jucatori din alte tari sau alte fusuri orare.

stvsmaller_zps107050c2.png

Doing the Multiplayer Hardcore Challenge on the Europe #2 Server - Currently level 15

Link to comment
Share on other sites

Zic si eu , o parere din exterior - treaba asta cu Teamspeak obligatoriu, nu aduce nici membrii noi, nici nu ii leaga pe cei existenti.

 

Ca peste tot , sunt aia 2-3-4-maxim 5 care intra in fiecare zi si fac caterinca , aia care se cunosc si se trag de sireturi. Undeva seara mai intra 2-maxim 3 care vin de la munca si stau sa faca un convoi.

 

Astia sunt toti. Nu am vazut niciodata un server de Teamspeak cu mai mult de 8-10 oameni conectati in acelasi timp.

 

 

Sunt multi care joaca, dar nu folosesc teamspeak , fie pentru ca nu le place, fie pentru ca nu le aduce nimic in plus lor. Prea tineri sa stie sa-l instaleze, sau prea in varsta sa le mai pese de trancaneala.

Jucatori din alte tari sau alte fusuri orare.

Nu te contrazic, dar doar asa putem comunica cu ei cel mai usor si in firma sunt cu experienta, care au cei 7 ani de acasa si stiu sa respecte... deci daca stii sa-ti instalezi jocuri, stii si un teasmpeak, nu-i cine stie ce... Nu zic de cei tineri sau cei care nu le plac teamspeak-ul, aceaia sunt individuali.. sau folosesc altceva...

 

ciori.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cum fac sa am mai multe locuri pentru angajati? Trebe sa am mai multe tiruri?

P.s sunt nou pe joc si nu stiu prea multe

 

Pentru a avea mai multe locuri pentru angajati trebuie deblocate agentiile de munca din fiecare oras. Fiecare agentie adauga 5-6 sloturi.

Si trebuie sa ai si Garaj-ul marit sa ai tiruri in el ca sa poti pune angatii sa munceasca pentru tine . Ex : Garaj 5 locuri de Tiruri 5 angati trebuie sa fie . Bafta 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.