Jump to content

Cineva pe aici?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Am vorbit cu cineva de la [Ro] Express si ma rugat sa intru in comunitatea lor dar nu imi permite timpul sau fiu cu ei in convoy . Sunt destul de incredere si ei . Si ma bucur pentru ei si pentru ca suntem Romanii . Respect Maxim Tuturor 

Da, da, da, multumim si respect fiecarei firme in parte, suntem Romani si ar trebuii ca unii sa nu se manance intre ei sau intre noi pentru ca nu avem de ce.. Pe tot multiplayerul asta daca eram uniti iesea ceva foarte frumos... ^_^

 

ciori.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Da, da, da, multumim si respect fiecarei firme in parte, suntem Romani si ar trebuii ca unii sa nu se manance intre ei sau intre noi pentru ca nu avem de ce.. Pe tot multiplayerul asta daca eram uniti iesea ceva foarte frumos... ^_^

Bine zis. Ar fi ok daca ne-am unii iar intr-un convoi national, dar mult mai organizat...nu ca celalalt..

Link to comment
Share on other sites

Bine zis. Ar fi ok daca ne-am unii iar intr-un convoi national, dar mult mai organizat...nu ca celalalt..

Da..asa este. Organizarea unui convoy cu foarte multi jucatori ar trebuii sa se faca in felul urmator. Fiecare firma isi coordoneaza angajatii, fara excorte, pentru ca se risca ban si multi nervi din cauza drumului pe care il incurca. Daca se merge decent catre aceeasi destinatie cu o distanta de 2 camioane intre toti ar trebuii sa fie ok. Vom discuta sa vedem ce si cum pe viitor. ;)

 

ciori.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Da..asa este. Organizarea unui convoy cu foarte multi jucatori ar trebuii sa se faca in felul urmator. Fiecare firma isi coordoneaza angajatii, fara excorte, pentru ca se risca ban si multi nervi din cauza drumului pe care il incurca. Daca se merge decent catre aceeasi destinatie cu o distanta de 2 camioane intre toti ar trebuii sa fie ok. Vom discuta sa vedem ce si cum pe viitor. ;)

Exact.

La ultimul convoi national a fost totul ok pana aproape de destinatie cand s-au inceput cu magariile...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.