Jump to content

Blokada na korzystanie z CB


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Blokada na korzystanie z CB.

Opis Sugestii: Chciałbym zaproponować blokadę na CB, za jego niewłaściwe używanie. Gdy delikwent śpiewa, krzyczy, wydaje durne dźwięki, czy puszcza muzę na CB mógłby dostać blokadę na CB.
Przykładowe obrazki: Może być przykładowy filmik? :-) https://www.youtube.com/watch?v=uJZrXGVEX-k

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Grałem kiedyś w pewną grę (tytułu nie pamiętam). Jak spamowałeś na czacie, dostawałeś bana na czat, trolowałeś w komunikatorze głosowym w grze, dostawałeś MUTE, ale w grę cały czas mogłeś grać... Można by było tutaj takie coś wprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

A z kolei ta sugestia nic nie wnosi. Co to za różnica czy gracz dostanie w grze czy tylko na CB. Dla was skutek jest tylko taki że nie jest dla was uciążliwy i tyle, więc co się przejmujecie karą za to?

Obecna kara nawet jest jeszcze lepsza bo gracz ma świadomość że musi się pilnować inaczej nie będzie mógł wejść do gry. 

 

Wciąż nie rozumiem po co zmieniać coś co działa dobrze i nikt poza zbanowanymi nie narzeka?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem Was chłopaki. @elot360PL mówi wyraźnie, że za nadużywanie cb jest ban co jest prawdą i nie wiem po kiego grzyba chcecie wprowadzać jakieś blokady na cb dla graczy. Ban jest jak najbardziej odpowiednią blokadę dla takiego trolla, a jeśli Wam bardzo przeszkadza, ale nie chcecie go raportowa to mutujecie go i jest spokój. Elot umie czytać ze zrozumieniem i zapewne każdy Admin stwierdzi, ze nie potrzeba tu żadnej blokady.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Swego czasu już była taka sugestia, i pewnie miało by to wyglądać jak w League of legends, gdzie dana osoba może grać ale nie może używać czatu/cb. Takowa sugestia została odrzucona, ponieważ jeżeli gracz przeklina wyzywa na czacie/cb to dalej łamie regulamin i niszczy innym grę, tak samo może chcieć się mścić na kimś i dodatkowo rammować, a tak, dostaje bana na parę dni i jest spokój. Więc myślę że ta sugestia po prostu pójdzie w odstawkę jak i poprzednia. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja tam mam CB radio wyciszone i mam spokój.. Ban na CB radio to słaba opcja. Jak ktoś by Cię obrażał to być go chciał ukarać tylko banem na CB? Nie wydaje mi się. Po za tym rozsądniej jest się pozbyć go na kilka dni/tygodni z gry. Przerwa może mu wtedy dobrze zrobić. 

Edited by SlimShady!
Link to comment
Share on other sites

Jest opcja mutowania gracza, gdy wam przeszkadza to co mówi, krzyczy, czy śpiewa. (TAB, zaznaczamy gracza i klikamy głośniczek)

To jest CB, więc takie akcje są na porządku dziennym, o ile porównujemy ETS2 do realizmu.

Mute powinno wystarczyć. Ewentualnei tak jak mówi elot, nagrać i zgłosić report aby dostał bana.

I tak dobrze, że jest opcja mutowania, bo w realu tego nie mamy.

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

On 5.05.2017 at 2:36 PM, Kacperovski said:

Zawsze można tego kogoś nagrać i na odpowiedniej stronie zgłosić za nadużywanie CB, a jeśli dalej przeszkadza można danego gracza zmutować, a sprawiedliwość prędzej czy później go dorwie :). Tyle w temacie.

 

NIE

I to jest kolego chyba jedyne rozwiązanie :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [Q-LOG].Slawek.31 said:

Faktem jest ze każdy mógłby dopisać samemu klawisz do cb taki jak mu pasuje

Ale kolego ten temat jest na temat blokady CB za nadużywanie np. A o dowolny klawisz jest inny temat :D. Proszę mnie poprawić jeżeli się mylę :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10.05.2017 at 3:44 PM, [Q-LOG].Slawek.31 said:

Ja rozumiem Wiem o co chodzi niepowiem ze czasem jest to męczące jak ktoś na cb nadaje non stom albo puszcza muzyke i całkowicie się zgadzam co do blokad cb za nadurzywanie

Chyba każdego denerwuje jak ktoś mam charczące mikro i puszcza na CB  muzykę.Trolle należy banować i nie ma się co z nimi cackać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 28.04.2017 at 7:45 PM, Bandero said:

Swego czasu już była taka sugestia, i pewnie miało by to wyglądać jak w League of legends, gdzie dana osoba może grać ale nie może używać czatu/cb. Takowa sugestia została odrzucona, ponieważ jeżeli gracz przeklina wyzywa na czacie/cb to dalej łamie regulamin i niszczy innym grę, tak samo może chcieć się mścić na kimś i dodatkowo rammować, a tak, dostaje bana na parę dni i jest spokój. Więc myślę że ta sugestia po prostu pójdzie w odstawkę jak i poprzednia. 

 

+ masz możliwość wyłączenia cb lub zmiany kanału. 

 

Odrzucone.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.