Jump to content

Ograniczenie Prędkości w skodach


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Pomysł z zdjęciem ograniczenia jest dobry, tylko teraz pomyślcie że skoda to tak na prawdę wg. MP jest ciągnikiem czyli rozmawiacie również o ogólnym ograniczeniu (tak sądzę) dla wszystkich pojazdów jakie mamy na MP. Co za tym idzie ogranicznik zostanie zdjęty również z ciągników a ta opcja bardzo mi się podoba, odkąd został nałożony na wszystkich serwerach ogranicznik do 150km/h gra przestała mi sprawiać przyjemność jaką mi dawała wcześniej. Z miłą chęcią zobaczył bym EU3-4 Jako miejsce wlaśnie dla ludzi którzy nie chcą ograniczenia prędkości do 150km/h (EU1-2 jest mi obojętne nigdy mi one nie przypadły do gustu). Zawsze jak chciałem sobie pośmigać z czymś lekkim to przesiadywałem na EU2-3-4 w zależności od ich zapełnienia, tam nikomu nie przeszkadzałem a moj czas przebywania na oblężonej Europie (Niemcy-Belgia) był dzięki prędkości ograniczony do minimum i długie trasy z góry mapy na dół i czasami trasa specjalna do 15-20tyś km (cały dzień) na około mapy i świetnie sie bawiłem bez żadnego "kontaktu fizycznego" z innymi graczami i nikomu również z kolegą nie przeszkadzaliśmy bo niekiedy na drogach którymi jechaliśmy nie było "żywej duszy". Teraz kiedy Europa została poprawiona limit prędkości powinien zostać usunięty całkowicie bo na prawdę są warunki na takie prędkości bardziej niż kiedykolwiek czy dla skody czy dla mojej Scanii. EU3-4 są praktycznie puste i można tam coś zrobić. 

Natomiast droga Calais - Disburg powinna dostać ogranicznik do 50km/h na wszystkich serwerach i problem z czubami w skodach czy ciągnikach taranujących wszystkich na swojej drodze by się skończył. Bo tam przejechać bez tzw. cmokasa od kogoś graniczy z cudem.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem skoda jest w stanie jechać maksymalnie 150 km/h na chwilę obecną czyli tyle ile ciągnik.

Podejrzewam, że jest ogólny ogranicznik prędkości do 150 km/h. Tu kolejne obniżenie prędkości na skodzie nie pomoże.

To gracza trzeba zobligować w jakiś sposób do tego żeby jeździł bezpiecznie.

Problem jest po stronie trolli i nawet jeśli zmniejszy się prędkość skody do 90 km/h to nadal będą trollować w taki czy inny sposób.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.