Jump to content

Ograniczenie Prędkości w skodach


Recommended Posts

najlepiej wogle usunac te skody, i nagle bedzie mniej wypadkow, bo trolle przestana w nas wjezdzac, - prawie 90%wypadkow to skody wjezdzajace w ciezarowki,

szybko sie rozpedzaja i z latwoscia skrecaja tak gwaltownie ze w ciagu sekundy sa na drugiej stronie autostrady, i wala pod prad.

 

najlepszym rozwiazaniem obnizyc im predkosc, dzieki czemu mniej uszkodzen beda zadawac ciezarowka, albo wogle zmienic je od podstaw tak, by nic z nich nie zostalo bo zderzeniu sie z ciezarowka, bo skoro mamy sie realu trzymac, to osobowka powinna zgiac sie jak szafeczka z ikei po spotkaniu czolowym z tirem.

bo skoda to nic innego jak skania tylko z innym skinem- wiec obnizenie wartosci uszkodzenia bylo by tu najlepszym rozwiazaniem.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, [TruckersPL] Przemo said:

najlepiej wogle usunac te skody, i nagle bedzie mniej wypadkow, bo trolle przestana w nas wjezdzac, - prawie 90%wypadkow to skody wjezdzajace w ciezarowki

Zawsze się zastanawiam co siedzi w głowach takich osób. Myślisz że jak kiedyś nie było Skód to nie było trolli? Tak wynika z twojego postu skoro niby to wszystko przez Skody.

Edited by H&V I elot360PL
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

odkad kupilem te gre, gram na eu 2 i eu3, roznica taka ze na eu2 skody robia kolizje , na eu3, zadko kiedy mialem kolizje, a jak juz jakas zauwazylem to tylko dlatego ze 2 pojazdy ciezarowe jechaly zbyt blisko siebie i jeden o drugiego zachaczyl.

wiem ze inne trole robia kolizje ciezarowkami, ale od kad skody powstaly, to kolizje sie nasilily, bo sie rozpedzaja szybciej od ciezarowych i latwiej kolizje im zrobic.

wprowadzenie skody byl bledem, takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

na eu1 jest ograniczenie do 110, co nie znaczy ze nie mozesz tam doprowadzic do kolizji, skoda tylko bezsensowna jest na eu4, ale to zadna frajda samemu jezdzic, dlatego smigam na eu3, 

ale ograniczenie predkosci dla samochodow osobowych bylo by najlepszym rozwiazaniem, w koncu skoda o nic innego jak scania bo z niej powstala, wiec albo powinna sie pozplaszczyc na asfalcie po zderzeniu z samochodem ciezarowym,a lbo obnizyc jej predkosc do 110 - tak jaki jest licznik na eu1

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, [TruckersPL] Przemo said:

a lbo obnizyc jej predkosc do 110

To obniżmy prędkość zestawów, ponieważ:

 

On 20.07.2017 at 10:12 PM, [TruckersPL] Przemo said:

bo skoro mamy sie realu trzymac, to osobowka powinna zgiac sie jak szafeczka z ikei po spotkaniu czolowym z tirem

który jedzie 89 km/h. Trzymajmy się "realu".

 

On 20.07.2017 at 10:12 PM, [TruckersPL] Przemo said:

skoda to nic innego jak skania tylko z innym skinem

Tak, dokładnie tak. To SCania z innym skinem, modelem, interiorem, dźwiękami, akcesoriami no i policyjnym ijo ijo (tak między nami, to na kierownicy ma znaczek jakiegoś Scout, nie wiem co to za firma może jakieś przyszłe DLC albo coś)

 

44 minutes ago, [TruckersPL] Przemo said:

bo sie rozpedzaja szybciej od ciezarowych

Mogę się mylić, ale rozpędzają się szybciej, ponieważ są samochodami osobowymi, i nie ciągną za sobą przynajmniej 7 ton... i wgl. to ważą mniej i takie tam jakieś inne cyferki mają przy informacji o silniku.

trailer_mass: 7000.0

 

54 minutes ago, [TruckersPL] Przemo said:

ale od kad skody powstaly

Kiedy powstały? Moim zdaniem wypowiadasz się, jakbyś już ponad 2 lata siedział pośród "nas". A tymczasem...

Spoiler

XaiwTgW.png bug? Czy może jakieś MK?

 

Ehh... sugestia dla mnie na nie, lecz jeśli przejdzie dalej, to nie zapominajcie obniżyć prędkości ciężarówek do 90. Trzymajmy się "realu".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Według mnie takie ograniczenie mogło by po części pomóc, jednakże może lepiej osłabić przyśpieszenie pojazdów SCOUT? To właśnie przez za duże przyśpieszenie gracze lubią poszaleć. Myślę o odpowiedniku silnika 1.0 dla wszystkich graczy a 2.0 zostało by tylko dla IGA.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja was nie rozumiem. Skoda jadąca 170 jest niebezpieczna. A skoda która jedzie 80 i utrudnia rozgrywkę to jest ok? Czy skoda uderzy przy 170 czy przy 60 więc i tak powoduje uszkodzenia. Więc ograniczanie prędkości nic nie da. Skody dla pilotów? Ciekawe :-D to będą jeździć same skody z malowaniem pilota. I co to zmieni? Każdy będzie twierdził że jest pilotem

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

to zrobic niemoznosc uszkodzenia drugiego pojazdu przez skody :)

dzieciaki ktore z ciezarowek przeniosly sie na skody , tylko dla tego ze skodami moga szybko dogonic ciezarowke i w nia uderzyc.

wczoraj mialem taka sytuacje, ze skoda chiala we mnie wjechac, udalo mi sie tego gracza wyminac, i ten przekodziolkowal po za barierke, dal f7 enter, i minute pozniej juz byl za mna i we mnie pzywalil

tu chodzi o predkosc , im wieksza predkosc tym wieksza kolizja, jak sie rozpedza do 170 to mozliwe ze ciezarowka przekoziolkuje, tylko o latajace ciezatowki im chodzi

zabawa skonczy sie dopiero gdy skoda nie bedzie mogla zadawac zadnych uszkodzen.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem za wprowadzeniem takiego ograniczenia. Jak raz muszę zgodzić się z WooQash'em - może i pilotowi nie potrzebna taka prędkość ale tak na prawdę to ilu jest pilotów a ilu zwykłych kierowców- ograniczenie Vmax oznacza spowolnienie do prędkości ciężarówki a to powoduje dużo większe prawdopodobienstwo że przy wyprzedzaniu zabraknie prędkości i delikwent albo zatrzyma się na innym graczu albo w rowie. Problemem jest natomiast masa i właściwości jezdne Skody - m.in nieproporcjonalność przyspieszenia do siły hamowania , przyczepność pontonu załadowanego 4 metry wzwyż węglem... Zwyczajnie trzeba wolniej jeździć, nauczyć się tego "cuda" i poczekać a może kiedyś pojazd zostanie tak zmodernizowany żeby faktycznie dało jeździć się tym spokojnie a zarazem szybko bez konieczności zmawiania różanca w trakcie jazdy (to powoduje zagrożenie! polecam więc modlitwy odmawiać przed jazdą!). P.S sorry za błędny ortograficzne nie robi mi się "n" z kreską (ni)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
20 hours ago, Adik_ said:

Powinni naprawidz hamowanie w skodach 

Istnieje taka ciekawa komenda  g_brake_intensity 10 (oczywiście 10 można zmienić na liczbę odpowiadającą swoim wymaganiom).

Fajną funkcją jest też automatyczne hamowanie silnikiem.

Ponadto @Adik_  popatrz na temat tej sugestii, jeżeli myślisz że tak powinni wprowadzić, utwórz temat w dziale sugestie, jeśli tutaj w poście to piszesz oni tego nie zrobią.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym temacie gdyż miałem okazję jeździć scoutem i powiem co według mnie trzeba zmienić żeby chociaż o 25% zmniejszyć to co się dzieje aktualnie:

- zwiększenie masy

- można zmniejszyć trochę prędkość z 230km na 180-190

- najważniejsze! zwiększyć siłę hamowania!

 

 

Scout hamuje tak długo co jest nie realne bo w końcu to samochód powinien mieć krótszy dystans hamowania niż samochód ciężarowy...

Link to comment
Share on other sites

^^ @[Rec] Raduss Scout hamuje tak długo dlatego, że jest zbudowany na bazie ciężarówki. Jeździ się nim jak ciężarówką, hamuje jak pociągiem, skręca przy większych prędkościach jak skuterem. 

Scout musi mieć dużo rzeczy poprawionych czyli przede wszystkim fizykę której prawie że nie ma.

 

Co do pytania, jestem za tym żeby nie zmniejszać prędkości. Trolle były, są i będą, taka kolej rzeczy :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dyskucja jak w realu ,że Kierowcy Ciężarówek nie lubią Osobówek a Osobówki "zwalniacze drogi" czyli Ciężarówek :D .

 

Oszywiście fajnie by było jakby chociażby była mniejsza prędkość maksymalna do Scouta ,bo jak śmignie ci po lewym pasie z prędkością 200 km/h to nawet nie zauważysz ,że wogóle ktoś przed chwilą ciebie wyprzedzał xD.

Myślę ,że tak prędkość maksymalna by mogła być mniejsza do 120-140 km/h tak jak na Autostradach Polskich :D.

 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony skody w grze mocno mnie denerwują. Ale jak pomyśleć bardziej - to już nie chodzi o skody, a o bezmyślnych graczy. To oni powodują wypadki, bo nie potrafią odpowiednio użyć mózgu, wiedząc że inaczej jeździ się osobówką, tym bardziej jeśli tak bardzo się rozpędza, a inaczej ciężarówką. I niestety na to nic nie poradzimy, bo do graczy nie przemówisz by jechali wolniej. Muszą uczyć się na własnych błędach. Jedyne co możemy zrobić by umilić sobie grę to przejść z EU1/EU2 na EU3.

 

0ace6dd28f3a0.pngaff02858e52fa.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.