Jump to content

Ograniczenie Prędkości w skodach


Recommended Posts

Nazwa Sugestii Organicznie Prędkości w skodach.

 Opis Sugestii Warto Ograniczyć prędkość z 180km/h do 120km/h było by mniej wypadów z udziałem samochodów osobowych skodę przy większych prędkościach jest ciężko nad pojazdem tym zapanować organicznie prędkości po wino zmniejszyć ilość wypadków z udziałem tego pojazdu.

  Przykładowe obrazki  brak obrazku

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? przy prędkości 180km/h jest ciężko za panować nad pojazdem i do chodzi do wielu wypadków z udziałem tych pojazdów zmniejszenie prędkości być może zmniejszy ilość wypadków z udziałem tego pojazdu jeśli jest możliwe coś takiego zrobić rozumiem jest dużo   Sugestii do wprowadzania  wszystko w swoim czasie.tyle z mojej strony.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ze 180 do 120? Jak Skodą można bez zająknięcia pędzić 200.

 

Jeśli ktoś nie potrafi opanować tego pojazdu przy tej prędkości to dlaczego w ogóle tą prędkość osiąga? Poza tym jeśli ktoś nie potrafi w ogóle jeździć to jadąc 60 km/h też będzie robił wypadki. 

Przykro to stwierdzać ale problem jest w ludziach a nie w pojeździe (Tak wiem, fizyka mogłaby być lepsza wg niektórych ale wierzcie mi że da się tym jeździć normalnie, wystarczy trochę nauczyć się tym jeździć bo tego się nie prowadzi tak samo jak ciężarówki). A jak powszechnie wiadomo ludzi nie zmienisz, "miszcz kierownicy" i tak nim zostanie, bez względu na to ile opcji mu ograniczysz. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fakt, coś w tym jest. Nie mniej jakby nie patrzeć nawet ciężarówką z naczepą można przekroczyć te 120km/h i szczerze wyglądałoby to komicznie jakby ciężarówki wyprzedzały samochodziki. Po za tym jakby takie osoby mogące jechać max 120km/h zaczęły wyprzedzać graczy co jadą 90km/h-110km/h to trwałoby to długo i powodowało kolejne problemy, bo ktoś by nie zdążył i jechał poboczem. Sam pomysł może i fajny, ale też trzeba pomyśleć o konsekwencjach takiego wprowadzenia.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, elot360PL said:

Przykro to stwierdzać ale problem jest w ludziach a nie w pojeździe (Tak wiem, fizyka mogłaby być lepsza wg niektórych ale wierzcie mi że da się tym jeździć normalnie, wystarczy trochę nauczyć się tym jeździć bo tego się nie prowadzi tak samo jak ciężarówki).

Tego nawet się nie prowadzi jak samochodu osobowego. Nie oszukujmy się, że scout ma coś wspólnego z osobówką, oprócz wzoru na jakim się stosowano. Jeśli już coś mamy w nim zmieniać, to masę. Może się ze mną nie zgodzicie, ale w realu po autostradach jednak potrafi bezkolizyjne mknąć 140- 170km/h, a grze przy takiej prędkości pierwszy zakręt oznacza wywrotkę.

Link to comment
Share on other sites

Scout w grze jest ''tankowaty''. Kiedy normalna osobówka ma masę trochę ponad jednej tony, to w grze ma kilkadziesiąt. To sprawia, że to idealny pojazd do trolingu. Scout musi być zmieniony od podstaw.

Co do prędkości. Jeśli ustalą prędkość maksymalną dla samochodu, będą musieli zrobić to samo z ciężarówkami.

Ludziom by się to nie spodobało (na szczęście mnie to nie dotyczy,  poruszam się 90-100 km/h)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stig prosi o blokadę prędkości... Jak możesz siebie nazywać Stigiem? :troll:

Co do ograniczenia, jak robię dłuższe trasy to do prędkości można się spokojnie przyzwyczaić i te 250 na prostych odcinkach można latać bez problemu, nie zapominajmy że osobówki też mają hamulce dzięki czemu przed zakrętem można zmniejszyć prędkość i zwyczajnie z niego nie wypaść, a to czy ktoś będzie jechał 120 czy 220, nie ma różnicy, jeżeli nie umie prowadzić to i tak wypadnie z zakrętu :P

5 hours ago, [Bazyl-Trans] bazyliszek said:

Może się ze mną nie zgodzicie, ale w realu po autostradach jednak potrafi bezkolizyjne mknąć 140- 170km/h, a grze przy takiej prędkości pierwszy zakręt oznacza wywrotkę.

 

Co do prędkości na autostradach w Polsce, śmiało można zamykać licznik na dużej ilości dróg, ale np na autostradzie z Rzeszowa do Krakowa prędkość 230 była okej, bo przy 250 już czuć wyboje na drodze, ale z Katowic droga jest o wiele lepsza i tam 250 to nie problem, niestety dwa pasy mocno ograniczają swobodę i trzeba uważać na tych co zajeżdżają drogę ;). Autostrady są zrobione pod prędkość 140, i faktycznie, bez zwalniania można z taką prędkością się poruszać bez problemu, jeżeli patrzeć na ETS-a tak samo, był robiony pod ciężarówki, i ograniczenia 80km/h, i z taką prędkością, nawet scoutem to w większość zakrętów po prostu bez problemu wchodzisz, a kto umie to jedzie szybciej, tak samo w realu, jak czujesz się na siłach to nie jedziesz 140, tylko na ile Ci auto pozwoli, przynajmniej ja tak jeżdżę i staram się na tyle ostrożnie że do tej pory ani w realu ani w ets wypadków nie zrobiłem, trzeba wiedzieć gdzie można przycisnąć a gdzie nie :P

 

Trolle będą niezależnie od prędkości, jak będzie ograniczenie 120 dla scoutów to mogę się pokusić o stwierdzenie że trolle zaczną po prostu zajeżdżać drogę bo nie będą chcieli aby ich ciężarówki wyprzedzały, lub wrócą do Ciężarówek, i będą rammować bez naczepy, troll zawsze znajdzie furtkę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZyZiO REC! said:

Skoda powinna miec ograniczenie dla PILOTA NIE POTRZEBNA JECHAC 170i wyzej  Skoda ja by mial 110km  to git dla pilota tyle wystarczy 

Myślę, że każdy pilot który się w to bawi ma mózg i jeździ z normalną prędkością. Pamiętajmy że o prędkości z jaką porusza się pojazd decyduje człowiek a nie maszyna jak narazie :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od osoby która prowadzi skodę. Trzeba najpierw się jej dobrze nauczyć aby móc jeździć po 200 km/h na drogach bez wywrotki. Większość trolli którzy jeżdżą skodą grają na klawiaturze, a jak wiemy, na klawiaturze trudno jest jechać skodą prędkością 120-200 km/h :) 

Jestem na nie :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niewiele to zmieni. Kto nie umie jeździć, musi liczyć się z konsekwencjami, jechać wolniej lub w ogóle nie jeździć skodą.

Każdy ma swój rozum i wie, że nie tylko skody jeżdżą na serwerze, a także osoby jadące z prędkościami 80-90km/h.

Zamiast wprowadzać ogranicznik skód, zwiększyłbym kary czasowe za ramowanie przez skody.

Skoda jak ma zramować to i tak zramuje,bez różnicy, czy to jadąc 100km/h lub 200km/h, 

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, [Speedy] RAPIDO [90km/h] said:

Według mnie ludzie, którzy potrafią jeździć skodami nie stanowią problemu nawet przy prędkości 200km/h. Problemem są kierujący nimi ludzie i ich obojętność, proste. Lepiej byłoby wprowadzić blokadę prowadzenia scoutów jako karę (taką jak ban itp) ale to już inna kwestia.

Tu masz rację za sterami maszyny jak na razie siedzi człowiek :) i trzeba o tym pamiętać 

  • Upvote 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [Speedy] RAPIDO [90km/h] said:

Według mnie ludzie, którzy potrafią jeździć skodami nie stanowią problemu nawet przy prędkości 200km/h. Problemem są kierujący nimi ludzie i ich obojętność, proste. Lepiej byłoby wprowadzić blokadę prowadzenia scoutów jako karę (taką jak ban itp) ale to już inna kwestia.

Może i masz rację. Ale nie zapomnijmy że to jest to darmowy dodatek i wprowadzenie takich kar może doprowadzić do bojkotu.

34979998072_ab020905a5_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [BA] Wiciu [PL/NL] said:

Może i masz rację. Ale nie zapomnijmy że to jest to darmowy dodatek i wprowadzenie takich kar może doprowadzić do bojkotu.

To są tylko nasze spekulacje ale możesz mieć kolego rację. Poruszyłeś jedną z negatywnych konsekwencji tego pomysłu :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, [BA] Wiciu [PL/NL] said:

Aczkolwiek syf można zawsze wyczyścić i się go pozbyć, także to też jest druga strona medalu. 

 

Niestety trzeba wybrać bo z jednej strony może i pozbędziemy się "syfu" ale z drugiej czy nie będzie z tego powodu jakiś negatywnych odzewów :( 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Negatywnych odzewów na co ? TMP jest darmową aplikacją, a raczej modem do ETS'a, i chłopaki z samej góry mogą zrobić co im się tylko podoba ;)

To jest ich decyzja a nam ( graczom ) nie przysługuje żadna decyzja. Co najwyżej opinia

34979998072_ab020905a5_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, [BA] Wiciu [PL/NL] said:

Negatywnych odzewów na co ? TMP jest darmową aplikacją, a raczej modem do ETS'a, i chłopaki z samej góry mogą zrobić co im się tylko podoba ;)

To jest ich decyzja a nam ( graczom ) nie przysługuje żadna decyzja. Co najwyżej opinia

Zagdzam się z tobą kolego masz rację my jako gracze możemy tylko wydać opinię. Ale pamietaj, że to nie jest obowiązkowa gra tylko przyjemność więc jak komuś się nie spodoba to po prostu odejdzie od tej rozrywki. Oczywiście to jest tylko mija skromna opinia. Pozdrawiam 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.