Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Dziwny Bug


Lymix

Recommended Posts

ostatnio kolega jechał sobie trasę i nikogo nie miał na drodze gdzie okazało się że stał tam paru osobowy konwój doszło do kolizji która dość dziwnie wygladała graczy powywało w powietrze a on jechał tą samą prędkością (0:47 na filmie) kompletnie go nie zarzuciło jechał cały czas 90 km/h na swoim pasie niżej podaje filmik .

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [Bazyl-Trans] bazyliszek said:

Czy kiedy twój kolega jechał, był online? Bo w tej chwili mi to wygląda wczytywanie się gracza, czyli kolega widzi pustą drogę, gra go wczytuje i wszyscy gracz już czują jego obecność (wywalanie w powietrze), mimo że go jeszcze nie widzą.

Kolega był online 

Link to comment
Share on other sites

To nie wiem. Z drugiej strony mogę przeanalizowałem nagranie i szybciej stwierdzę, ze twój kolega skorzystał z collsionhacka. W lewym lusterku wyraźnie widać, że omija inny zestaw. Gdyby miał przed sobą pustą drogę nie byłby zmuszony do korygowania toru jazdy! Tak więc jest podejrzenie, że korzystał z nielegalnego moda, nie nagrywał tego i wmawia wam, ze nikogo nie widział. Zapytaj się kolegi czy może udowodnić, ze był online.

Link to comment
Share on other sites

To jest tak zwany "mod Tank" widziałem już kilka razy w użyciu przez "ruskich" graczy. Koleś przejeżdża przez wszystkich jak na strefie bez kolizji.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.