Jump to content
Sign in to follow this  
.AMF.

Wyłączenie lusterek

Recommended Posts

Niektórzy za pewne zauważyli to, że przez lusterka w interiorze ciężarówki spadają nam FPSy i nie raz jest to blisko nawet i 20,30FPS znalazłem sposób na to, niekoniecznie może to wszystkim dodać ogromną ilość FPS, lecz na pewno coś doda. 

Najlepszą opcją jak dla mnie jest opcja r_mirror_group 1, ze względu na to, że mamy to co najbardziej jest nam potrzebne czyli główne lusterka, a reszta wyłączona :)

r_mirror_group 4 - włączone wszystkie lusterka

r_mirror_group 3 - włączone wszystkie lusterka

r_mirror_group 2 - włączone lusterka wszystkie poza tymi małymi (martwe pole)

r_mirror_group 1 - włączone lusterka duże, poza najazdowym i "krawężnikowym"   

r_mirror_group 0 - wyłączone wszystkie lusterka  (Ta opcja doda najwięcej FPS, lecz nie polecam jej stosować ponieważ możemy bardzo łatwo komuś zajechać drogę bo nie mamy w ogóle wglądu w lusterka)

Edited by AMF
  • Upvote 1

@[RT]Aro32, hmm owszem ale nie wszystkie lusterka są potrzebne :) wielu osobą  wystarcza główne lusterka bo i tak niestety ale obraz w lustrze jest źle zrobiony i przekłamuje i to mocno. Więc jak ktoś ma problem z fpsami, a jest to najczęściej spowodowane lusterkami to może sobie wyłączyć i zostawić to co go interesuje :)

2 hours ago, ElectroMusic! said:

Hmm. Można wyłączyć wszystkie lusterka, oby działały te na F2, wtedy włączalibyśmy je tylko w razie potrzeby.

W filmie na końcu jest pokazane @ElectroMusic! że, po wyłączeniu wszystkich lusterek działają lusterka które uruchamiają się po włączeniu przycisku F2 :) 

• Upvote 1

@ElectroMusic!, niestety ponieważ wszystkie lusterka nawet na nie nie patrząc się odświeżają cały czas, gdyby była tak opcja jak jest w OMSI z tego co wiem to jak patrzymy na jedno to reszta jest "zawieszona" i to dużo zmienia :P, lecz raczej mało prawdopodobne, że kiedyś to ujrzymy w ETSie :D Dla mnie najlepszą opcją jest r_mirror_group 1 (pokazuje to co najważniejsze i tam gdzie najwięcej widać) 

33 minutes ago, [Q-LOG].Slawek.31 said:

Bez lusterek nie będziesz widział co sie dzieje za tobą

Szczególnie jak wyłączysz lusterko pokazujące co masz przed maską to faktycznie nie będziesz widział co jest za tobą

Ja osobiście jestem maniakiem patrzenia w lusterkach które są w kokpicie kierowcy także nie używam ich :D Mamy lusterka na zewnątrz kabiny i one w zupełności wystarczą :D