Jump to content

Wyłączenie lusterek


Recommended Posts

Niektórzy za pewne zauważyli to, że przez lusterka w interiorze ciężarówki spadają nam FPSy i nie raz jest to blisko nawet i 20,30FPS znalazłem sposób na to, niekoniecznie może to wszystkim dodać ogromną ilość FPS, lecz na pewno coś doda. 

 

Najlepszą opcją jak dla mnie jest opcja r_mirror_group 1, ze względu na to, że mamy to co najbardziej jest nam potrzebne czyli główne lusterka, a reszta wyłączona :)

 

r_mirror_group 4 - włączone wszystkie lusterka


r_mirror_group 3 - włączone wszystkie lusterka


r_mirror_group 2 - włączone lusterka wszystkie poza tymi małymi (martwe pole)


r_mirror_group 1 - włączone lusterka duże, poza najazdowym i "krawężnikowym"   


r_mirror_group 0 - wyłączone wszystkie lusterka  (Ta opcja doda najwięcej FPS, lecz nie polecam jej stosować ponieważ możemy bardzo łatwo komuś zajechać drogę bo nie mamy w ogóle wglądu w lusterka)

 

 

 

 

Edited by AMF
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@[RT]Aro32, hmm owszem ale nie wszystkie lusterka są potrzebne :) wielu osobą  wystarcza główne lusterka bo i tak niestety ale obraz w lustrze jest źle zrobiony i przekłamuje i to mocno. Więc jak ktoś ma problem z fpsami, a jest to najczęściej spowodowane lusterkami to może sobie wyłączyć i zostawić to co go interesuje :)

Link to comment
Share on other sites

@ElectroMusic!, niestety ponieważ wszystkie lusterka nawet na nie nie patrząc się odświeżają cały czas, gdyby była tak opcja jak jest w OMSI z tego co wiem to jak patrzymy na jedno to reszta jest "zawieszona" i to dużo zmienia :P, lecz raczej mało prawdopodobne, że kiedyś to ujrzymy w ETSie :D Dla mnie najlepszą opcją jest r_mirror_group 1 (pokazuje to co najważniejsze i tam gdzie najwięcej widać) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.