Jump to content

Osiągnięcie steam


SlimShady!

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do graczy, którzy zakończyli wyzwanie na steam, wyzwanie minimaxer, w którym chodzi aby zdobyć 20.000 punktów doświadczenia nie przekraczając 10.000 km. Wyzwanie niby proste ale mi nie chce się zakończyć pomimo tego, że za każdy ładunek przekraczam ilość kilometrów np. zrobiłem trasę 900 km -> otrzymałem 1900 XP z czego wychodzi, że wszystko robię dobrze. Zapisywałem sobie dane z ostatnich kilku ładunków i końcowy wynik wychodzi 20365 -> 9962 jednak wyzwanie wg steam nie zostało zakończone. Pytanie brzmi dlaczego? Trzeba to wyzwanie zrobić za jednym zamachem? (przesada). Na koniec dodam, że korzystałem z jakiegoś angielskiego tuta :D

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie minimaxera - ja jeździłem trasy po 1500km - w tym kilka razy z gabarytami i mi samo wskoczyło.

 

Intratny interes - trasa Aberdeen-Debrecen/Kosice, Szeged z przejazdem pociągiem z Calais do Dover - jak tak zrobiłem jak jeszcze nie było DLC Francji - teraz być może doszły jakieś inne możliwości. Zlecenia Ci nie zaliczy jeśli przy braniu masz wyznaczoną trasę na np. 1900km a Ty pojedziesz tak żeby wyszło powyżej 2200km. No i trzeba pamiętać, że odlicza też przeprawę promową!! To muszą być kilometry przejechane. 

 

Trasa z Debrecen do Aberdeen wynosi bodajże około 2300km - przeprawa pociągiem Calais - Dover 60km więc wychodzi 2240km. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ElectroMusic! said:

Intratny interes chce zrobić od dawna, ale żeby trafić na takie zlecenie to jak wygrać w totolotka.

U mnie tego jest kilka. Dobrze by było mieć chociaż Going East i mieć dużo odkrytych miast (brakuje mi tylko kilku, a mój procent zwiedzania mapy wynosi niemalże 94% nie licząc Vive la France). Najlepiej jak trafisz na ładunek z Aberdeen do Debrecen to masz pewność, że wartość będzie wyższa niż 130 tys. euro. Tylko wyznaczysz inaczej trasę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.