Jump to content

Problem z instalacja Truckermp


Recommended Posts

Witam mam problem z instalacja multiplayer-a bo wszystko robie zgodnie z filmikami lecz gdy przechodzi do instalacji wyskakuje mi "Out of memory".

I tak mam caly czas nawet gdy przeniosłem caly folder steam na inny dysk, ETS2 chodzi mi normalnie bez żadnych zarzutów.Posiadam windows 8

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po co Ci konfiguracja sprzętowa, Out of memory to znaczy za mało pamięci RAM albo dyskowej. Folder steam nie ma znaczenia gdzie jest bo multi instaluje się we własnym folderze. Sprawdź wolne miejsce na dysku instalacji, a jak nie dysku to RAM ile masz, ewentualnie można dodać pamięci wirtualnej, w win8 nie wiem jak to się robi.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TJWW_Ogon said:

Nie wiem po co Ci konfiguracja sprzętowa, Out of memory to znaczy za mało pamięci RAM albo dyskowej. Folder steam nie ma znaczenia gdzie jest bo multi instaluje się we własnym folderze. Sprawdź wolne miejsce na dysku instalacji, a jak nie dysku to RAM ile masz, ewentualnie można dodać pamięci wirtualnej, w win8 nie wiem jak to się robi.

 

Dokładnie tak! . Co do dodania pamięci wirtualnej już tłumaczę: Żeby edytować ilość pamięci wirtualnej: Wchodzimy w Panel Sterowania -> System i zabezpieczenia -> System. Wybieramy tam opcje Zaawansowane ustawienia systemu, gdzie wybieramy kartę Zaawansowane. W sekcji Wydajność klikamy Ustawienia. Tam wchodzimy w Zaawansowane i przy pamięci wirtualnej klikamy Zmień.  Po czym do wyboru będziesz miał parę opcji i pamiętaj, jeżeli system bedzie chodził Ci niestabilnie @Barti3456 przywróć do stanu pierwotnego. Dokup RAM bądź przeleć CCleanerem kompa poczyść wszystko na cacy, zeby było pozderki. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.