Jump to content

Kierownica


WesolyKostek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Polecam Logitech Driving Force GT :)

Parę złotych dołożysz, ale na pewno będziesz zadowolony !

Nie warto kupować kierownicy za 100 zł naprawdę. Lepiej dołożyć i kupić raz a dobrze. ;) 

Link to comment
Share on other sites

On 26.05.2017 at 11:21 PM, [SellPlan]-DominikMarioPL said:

Która kiera jest lepasz g29 czy g27? 

 

Uzywam G29 od pol roku powiem tak..

 

+ ilosc przyciskow na kierownicy

+ cicha praca

+ rece sie nie poca

+ pedaly sa fajne, szczegolnie ten hamulec

+ latwosc montazu

+ soft ktory umozliwia przypisanie kazdej funkcji pod dowolny przycisk (nawet pod share i znaczek PS)

+ wyglad

+ zabiera tylko 1 wyjsce usb

+ malo kabli

 

- wadliwe shiftery (ja mam juz 3ci, 1 nie dzialal drugi mi upadl hehe - natomiast w tym co mam teraz juz zaczyna sie ruszac ten plastik z gory na ktorym sa biegi wyciete)

- musisz kupic owego shiftera osobno

- sama kierownica moglaby byc troche wieksza

- brak przyciskow na shifterze co jest denerwujace kiedy jezdzi sie na dwuzakresowej skrzyni

- cena 350e na komplet to sporo

- w ETS2 nie swieca sie ledy ktore pokazuja kiedy bieg zmienic - moze ma ktos na to jakis patent ?

 

Slowem podsumowania, zasadnosc ekonomiczna mowi kup starszy model, jednak na G29 bedziesz mial gwarancje i z pewnoscia lepiej wyglada od poprzednika. Kosztuje troche ale nie graci miejsca bo nawet do stolu mozesz sobie ja przyczepic i bedzie GIT. Zalezy jakis masz portfel, jak kasy nie brakuje bierz G29, co nowe to nowe... Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

On 2017-6-3 at 8:57 AM, Owca315 said:

 

Uzywam G29 od pol roku powiem tak..

 

+ ilosc przyciskow na kierownicy

+ cicha praca

+ rece sie nie poca

+ pedaly sa fajne, szczegolnie ten hamulec

+ latwosc montazu

+ soft ktory umozliwia przypisanie kazdej funkcji pod dowolny przycisk (nawet pod share i znaczek PS)

+ wyglad

+ zabiera tylko 1 wyjsce usb

+ malo kabli

 

- wadliwe shiftery (ja mam juz 3ci, 1 nie dzialal drugi mi upadl hehe - natomiast w tym co mam teraz juz zaczyna sie ruszac ten plastik z gory na ktorym sa biegi wyciete)

- musisz kupic owego shiftera osobno

- sama kierownica moglaby byc troche wieksza

- brak przyciskow na shifterze co jest denerwujace kiedy jezdzi sie na dwuzakresowej skrzyni

- cena 350e na komplet to sporo

- w ETS2 nie swieca sie ledy ktore pokazuja kiedy bieg zmienic - moze ma ktos na to jakis patent ?

 

Slowem podsumowania, zasadnosc ekonomiczna mowi kup starszy model, jednak na G29 bedziesz mial gwarancje i z pewnoscia lepiej wyglada od poprzednika. Kosztuje troche ale nie graci miejsca bo nawet do stolu mozesz sobie ja przyczepic i bedzie GIT. Zalezy jakis masz portfel, jak kasy nie brakuje bierz G29, co nowe to nowe... Powodzenia.

Dzięki z kasą nie ma problemu a więc kupuje G29.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.