Jump to content
  • 0

2 bugi/błędy


Bart1607

Question

Wersja modyfikacji: 1.27

Używany kontroler: klawiatura+mysz

Informacje o błędzie: Błąd polega na tym, że non stop pada u mnie deszcz. Nie zależnie gdzie jeżdżę wszędzie pada. Aktualnie jeżdże po Polsce i planuje uderzyć na Niemcy. Gram na EU2

Jak odtworzyć błąd?: Wejść na serwer multiplayer.

Screenshoty/filmik: Nie posiadam

 

Drugi błąd:

Informacje o błędzie: Cały czas migające żółte światełko w sygnalizacji świetlnej.

Jak odtworzyć błąd?: Pojechać np: do Gdańska, Poznania, Warszawy.

Screenshoty/filmik:

 

Nick na steam: KociarzGamer

Profil World of Trucks: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=1875342

DLC: Going East, Mettalic Paint Jobs, Rocket League Pro

Nick w ETS 2: KociarzGamer

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
19 minutes ago, elot360PL said:

 

Wooow, gratuluje. Odkryłeś opcje gry dodaną rok czy z dwa lata temu.

Jeszcze jedna taka uwaga i skończy się to dla Ciebie warnem, mam dość patrzenia jak się każdego czepiasz o wszystko, nie każdy jest tutaj z nami od początku mp i nie wszyscy musza wszystko wiedzieć. Chłopak starał się pomóc i pokazać jakieś bugi, a ty zaczynasz go ciskać. "oo gratulacje jak byś Amerykę odkrył..." Co to za zachowanie? 

 

No aggressive behaviour

Verbal warning / warning point / ban - You may not post content with an aggressive/negative behavior, especially not when directed at the community or other users.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
52 minutes ago, elot360PL said:

 

Wooow, gratuluje. Odkryłeś opcje gry dodaną rok czy z dwa lata temu.

A skąd mogłem wiedzieć, że to normalne? Ja Duchem Świętym nie jestem.  Skąd mogłem wiedzieć, że ta opcja  jest dodana?

W sumie to i tak dzięki za pomoc.

  • Upvote 1

Nick na steam: KociarzGamer

Profil World of Trucks: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=1875342

DLC: Going East, Mettalic Paint Jobs, Rocket League Pro

Nick w ETS 2: KociarzGamer

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.