Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Av3nida

Fatal error na multi

Question

jak w tytule...

po zalogowaniu sie na serwer po krótkiej chwili wyskakuje mi fatal error i zamyka grę.

"An application fatal error! Do you want to send crash.log file developers"

Dodam, że jakiś czas nie grałem na multi a dziś wchodząc zrobiła mi się aktualizacja multiplayera(inny wygląd logowania) i oto taki błąd wyskakuje...

Ale widzę, że nie tylko ja mam problem... Czytałem w innym temacie, że to wina słabego kompa... Na średnio wysokich ustawieniach mam 40-45 fps na laptopie z 2012 roku wiec raczej to odpada...

Tym bardziej, że dzieje mi sie tylko na multi...

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

piszę post pod postem by powiedzieć, że chyba znalazłem przyczynę błędu...

3 dni wcześniej aktualizowałem sterowniki do karty graficznej - przywróciłem system sprzed instalacji nowszych sterowników i nie wyrzuca mi już błędów...

Pewnie nowsze sterowniki gryzły się z plikami od MP(tak mi się wydaję) - więc temat można zamknąć i wszystkim dziękuje za pomoc :)

• 0

Załóż nowy profil i sprawdź to powinno pomóc. Grasz na klawiaturze czy na kierownicy? bo słyszalem, ze to też wina może być sterowników od kierownicy

Edited by PyskatyPL

• 0
4 hours ago, PyskatyPL said:

Załóż nowy profil i sprawdź to powinno pomóc. Grasz na klawiaturze czy na kierownicy? bo słyszalem, ze to też wina może być sterowników od kierownicy

na nowy wyskakuje aplikacja ets2steam przestała działać

i gram na klawiaturze.

4 hours ago, [Dark-LOG] Misiek[PL](G29) said:

Kolego czy to się dzieje jak wejdziesz na serwer czy zanim się zalogujesz ;)

po dołączeniu na serwer

co do skanowania: to po skanowaniu i "wypełnieniu" wszystkiego gra o dziwo działała ale po wyjściu z niej i ponownym uruchomieniu multi znowu ten sam błąd...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...