Jump to content

Cv Szpiegu (Staż 9 lat) Przyjmę chętnie każdą propozycje :)


Recommended Posts

  • Nick w grze: Szpiegu [PL]

Wiek:16

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Sterowanie: Klawiatura+myszka

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198135176937

Staż w grze: Jeżdże już od 2006 zaczynając od 18wos Across America.W ets2 gram od premiery (2012).Myśle że jak na swój wiek dobrze jeżdżę :)

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy

Przedstaw się:Mam na imie Krzysiek.Mieszkam w Warszawie.Od kąd pamiętam interesowałem się motoryzacją,może się to wzieło przez mojego dziadka który był kierwocą nw może tak może nie :) Również interesuje się komputerami,lubie też sport który jest chyba narazie na pierwszym miejscu i jest traktowany na poważnie.Gram ogólnie we wszystko od FPS do symulatorów.Za czasów Haulina byłem kierowcą vs Ricoe i vs DHL Byłem założycielem Omega Transport i Vectra Logistic które niestety się rozpadło :/ Myślę że jestem dobrym kierowcą znającym przepisy ruchu drogowego.Czasem zadażają mi sie wpadki jak każdemu :) Jestem też zawsze pomocny i ogarnięty.Miałem również pare sprzeczek z Vectrixem które poszły w niepamieięć (Pozdrawiam Vectora :D).Po drogach ETS2 MP poruszam się beżowym Volvem F16 750km 2009r. mam nim przejechane 78tyś km  (Jeszcze jest nie dotarty XD) Miałem w planach  wskrzeszenie Ricoe na ETS2 MP ,ale dam sobie spokój bo i tak pewnie nie wypali :(

Inne: Posiadam DLC Going East,High Power Cargo Pack, i pare paczek malowań.Brak mikrofonu i programu TS3.Zawsze mogę pomóc w prowadzeniu firmy :)

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pan szpiegu dostał jedynie punkt ostrzeżenia na forum za nieodpowiedni język, w grze żadnego bana nie ma więc nie wiem o co Ci elot chodzi  :huh:

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem że mi "tyłek" truł przez dłuższy czas żebym pisał do WASYLA żeby go odbanował... Czy się nad nim zlitował, nie wiem (Wiem za to że nie dość że nie umie uszanować tego że osoba której wbił nóż w plecy chce mu pomóc, a ten zaczął pieprzyć że nie, to jeszcze jest mistrzem pustych gróźb...).

 

Powiedzmy że moim zdaniem perm dla niego jest...

Nie nie powiem, bo mnie oskarżycie o gnojenie jego :P I tak by sobie zasłużył...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A dla sprostowania tego "PERMA" nie dostałem je na grę ale na forum bo napisałem jedną głupotę wtedy gdy wyszła taka kłótnia z ziomkiem z vectrixu który założył taką "parodie" firmy Vectora. Właśnie z tad wzięła się prośba o napisanie informacji do Wasyla co gdzie i jak. Więc nie mam żadnego permbana na grę a ban na forum został zdjęty po wyjaśnieniu sytuacji z Wasylem. Myślę że ta sytuacja z tym "banem" chyba została wyjaśniona :)

Pozdrawiam

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.