Jump to content

Ban na 4 dni za reckless driving


Recommended Posts

Cześć.

 

Tak - mam bana.

Jednakże ze względu na to, że mam prawo wypowiedzieć się na forum, postanowiłem poruszyć ten temat tutaj i dowiedzieć się, jakie błędy popełniłem.

Jak na razie doliczyłem się góra 3 rzeczy, co i tak dalej mi jakoś nie rozwiązuje sprawy.

Fakt faktem - ban mi się należał, ale czemu ulicha na 4 dni?


Zacznijmy od początku.

W związku z tym, że wyczytałem na czacie, że jest ciężki ruch na trasie Calais - Duisburg postanowiłem, że wymienię ciągnik siodłowy na samochód i pojadę tam.

To był w zasadzie mój pierwszy błąd i tu mogę się w zupełności zgodzić.

Jakieś 10 minut później byłem już przy feralnym miejscu.

Zaczęło się od próby wyprzedzenia TIRa, przy której nie utrzymałem kontroli pojazdu (nikt na szczęście nie jechał z naprzeciwka).

Skodą nie jeżdżę za często, więc nie znam wyczucia, bo to nie jest to samo, co ciężarówka.

Fizyka tego samochodu jest strasznie rozwalona.

Rozumiem, że ma oddawać realizm, ale to jest przegięcie... nie powiem, czego, bo jeszcze tu dostanę bana...

Anyway - następnie jakąś z minutę, dwie później dojechałem do feralnego miejsca.

Najpierw chciałem sprawdzić, czy da się wyprzedzić.

Na mapie nie zawsze jest dokładnie rozrysowane, co się dzieje.

Zauważyłem w gąszczu ciężarówek, że pojawiła się osoba, która chciała przejechać.

To jej przepuściłem.

Przy okazji przy próbie powrotu na pas uderzyłem w jedną ciężarówkę, ale powiedziałem standardowe słowo - przepraszam.

Następnie zjechałem na pobocze, by popatrzeć, co się ulicha dzieje.

No i zobaczyłem, że jest dużo osób.

No to okej.

Chciałem najpierw więc dołączyć do ruchu.

Jednakże po tym stwierdziłem, że pojadę poboczem.

To był mój kolejny błąd - wiem to w 100%.

Jednakże właśnie w tym momencie dostałem bana na 4 dni czyli do czwartku 17:11.


Moja opinia - ban się należał, ale nie na tak długi okres kary.

Wiem - wszyscy administratorzy nie spoglądają na historię tylko na to, ile błędów popełniał każdy.

Jednakże jadąc w takie miejsce nie spodziewałem się, że coś przykorkuje.

Wiem na pewno, że odwołania nie napiszę do środy, a mi się to i tak nie będzie opłacać.

Dlatego chciałbym poznać opinię pozostałych graczy oraz polskich adminów.

Jako, że już wiem, że większość osób będzie miała mnie od teraz w czterech literach, to ja tylko chciałem powiedzieć, że to jest mój pierwszy (bądź drugi - mogę nie być pewien) ban i mam prawo wiedzieć, co zrobiłem źle.

Pod spodem przesyłam zdjęcie z ban appeal i filmik nagrany z mojej strony.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [Bazyl-Trans] bazyliszek said:

I Ty się dziwisz, ze bana dostałeś? Masz w szanownych czterech literach korek, bezczelnie idziesz na trzeciego byleby do przodu, cofasz nie patrząc jak jedziesz i na koniec jeszcze wyprzedzasz poboczem. Ciesz się, ze tylko 4 dni, bo większość Adminów wali od razu tydzień.

Ja się nie dziwię, że bana dostałem...

Dziwię się, tylko dlaczego na tak długi okres czasu.

Jeśli wgl obejrzałeś filmik, to widać na nim, że inni dostali na 1 dzień.

Może byś najpierw przeczytał całą treść, a nie fragment...

Nie miałem w szanownych czterech literach korek.

Skąd miałem wiedzieć, że jest w tym miejscu korek? A co, jeśli takowego by nie było, a byłby tylko jakiś pojazd blokujący w stronę Niemiec?

Z tym iściem "na trzeciego" bym polemizował...

Może jako kierowca w życiu prywatnym jeszcze nie doświadczyłem tego, więc może dlatego.

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. przeczytałem wszystko, zobaczyłem video i długość bana jest jak najbardziej na miejscu, tym bardziej że na temat wyprzedzania trąbimy cały czas na landówce śmierci, jak nie raz było wspominane nie mamy sztywnych widełek, lecz bonnm z pewnością losowo nie wpisywał długości bana i coś było jego zamysłem, że ktoś dostał jeden dzień, a Ty natomiast cztery dni.

  • Upvote 2

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tak samo wszystko przeczytałem i obejrzałem, lecz z długością bana się nie zgadzam. 1 dzień bana upominającego by styknął. Na 4 dni zasługują gorsi gracze. Moim zdaniem Bonnm mógł się pomylić przy szybkim wciepywaniu banów, albo zwyczajnie dobrze się nie zastanowił.

 

 

PS. A takie pytanie... czy napisanie na chacie ''idiot'' podchodzi pod insulting, tak, że dostaję kicka od... Bonnm. Ja tak nie uważam. Wszyscy dookoła to piszą, rozpierdziel w Duisburgu, a ten wbija dać tylko jednego kicka i zniknąć. Gratuluję.

 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem ban na 4 dni za takie coś to za długo. Widać, że nie jechał jak troll byleby kogoś stuknąć. Widziałem o wiele gorsze rzeczy i ta sytuacja moim zdaniem nie wymagała bana, a kicka. Lepiej się zająć tymi trollami co blokują specjalnie pasy albo wjeżdżają w innych.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, [PHT]MinatomiraiX said:

Ja tak samo wszystko przeczytałem i obejrzałem, lecz z długością bana się nie zgadzam. 1 dzień bana upominającego by styknął.

Administrator z poziomu gry nie wie ile masz banów. Da Ci 4 dni i od niego zależy czy potem Ci skróci czy uzna, że 4 dni to wystarczająco.

 

34 minutes ago, [PHT]MinatomiraiX said:

PS. A takie pytanie... czy napisanie na chacie ''idiot'' podchodzi pod insulting, tak, że dostaję kicka od... Bonnm. Ja tak nie uważam. Wszyscy dookoła to piszą, rozpierdziel w Duisburgu, a ten wbija dać tylko jednego kicka i zniknąć. Gratuluję.

 

Przekładając to na Polski, mamy słowo idiota. Jest ono uważane za obraźliwe i jak najbardziej podlega pod insulting. Po za tym, pisząc na chacie idiot, pisze to w języku angielskim i Bonm to zrozumie, bo zna angielski, a polskiego nie musi, więc jesli ktoś napisze "rozpierdziel" czy coś innego i w pobliżu nie ma Admina ani osoby która by wysłała raport, to jest sie bezkarnym.

 

16 minutes ago, d4wid said:

Moim zdaniem ban na 4 dni za takie coś to za długo. Widać, że nie jechał jak troll byleby kogoś stuknąć. Widziałem o wiele gorsze rzeczy i ta sytuacja moim zdaniem nie wymagała bana, a kicka. Lepiej się zająć tymi trollami co blokują specjalnie pasy albo wjeżdżają w innych.

Admin banuje za to, co widzi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [PHT]MinatomiraiX said:

PS. A takie pytanie... czy napisanie na chacie ''idiot'' podchodzi pod insulting, tak, że dostaję kicka od... Bonnm. Ja tak nie uważam. Wszyscy dookoła to piszą, rozpierdziel w Duisburgu, a ten wbija dać tylko jednego kicka i zniknąć. Gratuluję.

 

 

Kicka można dostać, lecz nie dostaniesz za to bana.

  • Upvote 1

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem długość bana słuszna. Po jakiego uja ludzie pchają się tam osobówkami? Rzadko jeżdżę ową trasą bo to osobówki powodują tam największe kroki i kolizje. Moim zdaniem z miejsca powinien być kick za wjazd osobówką. Jak nie pomaga ban na 1 dzień.. Teraz wyprzedzanie. Nie dość, że robisz to nieudolnie to jeszcze w niedozwolonym miejscu nie upewniwszy się, czy nic nie jedzie z naprzeciwka. Cofanie to jakaś masakra totalna, szczęście Twoje, że nic tam nie stało. Dochodzi wyprzedzanie poboczem. Jedynym plusem jaki dostrzegłem było to, że nie chciałeś robić jakiegoś zamieszania. Po za tym moim zdaniem ban słuszny. 

Link to comment
Share on other sites

To teraz ja się odezwę otrzymałeś bana za reckless czyli można powiedzieć że jesteś kolejną osobą która płacze na forum jak nasza Gwiazda Pan. Kwiatek jeżeli admin uważał aby dać ci bana za twoje wykroczenie a było ono słuszne to myślę że robienie kolejnej  g**** burzy powinno być nagrodzone przez moderatorów 

Link to comment
Share on other sites

@Mikkell - jesteś zbyt toksyczną osobą.

Mimo wszystko chciałem poznać tylko opinię, a nie Twój wywód o tym, że "robię ***** burzę".

Uważam, że w tym miejscu możemy zakończyć tą rozmowę.

Reasumując - poznałem opinię innych i dziękuję wszystkim za ich udzielenie.

Wiem teraz, gdzie popełniłem błąd i raczej tych błędów nie popełnie.

Morał z tego jest taki - nie jeździć Skodą, a jak już jeździć, to nie jechać przez drogę Calais - Duisburg.


Temat do zamknięcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może moje zdanie się mało liczy, ale co tam. 

Mnie osobiście takie coś wkur**a . Jeździsz jak typowy troll i to na dodatek scout'em... .

Zamiast stać grzecznie w korku jak inni to próbujesz ich wszystkich wyprzedzić i liczyć na to, że ktoś Ciebie wpuści?

Jak to ma być fair w porównaniu do pozostałych? Nie mówiąc o linii ciągłej i samochodach jadących z naprzeciwka.

Ban w 100 % słuszny. Zanim drugi raz wyruszysz na tą drogę C - D, dopilnuj tego, aby na odcinku prostym jechać PROSTO, a nie zygzakiem.

Nikt święty nie jest, ale na prawdę jakieś granice rozumu trzeba mieć. Może po tym pierwszym banie nabierzesz pokory i ze zdrowym rozsądkiem wyruszysz w szlak :)

  • Upvote 2

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem oburzenia z twojej strony ban słuszny..przynajmniej Administracja jest na swoim miejscu i odpowiednie Osoby zasiadły na miejscu IGA. Wiedzą co robią nic nie dzieje się bez przyczyny jak bezczelnie jeździsz pod prąd jak te trolle z Turcji i nie tylko bo głodni są i lecą jak za chlebem to się nie dziw, że masz bana. Ban jak najbardziej słuszny a post w ogóle nie powinien tutaj się znaleźć. TO  NIE NFS, że lecisz po 140 wchodzisz na forum i robisz dramę. Ja na twoim miejscu bym przyjął to na klatę jak chłop przemęczył się te 4dni jeżeli w ogóle Cię to męczy i grał na nowo a nie wyszukiwał dram. Elko

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To tylko ban na 4 dni B) .Przyjmij na klatę za nie znajomość regulaminu wygrywa się odpoczynek takie jest życie.Po co płakać tylko ciesz będziesz mieć więcej czasu dla rodziny .Ban jest słuszny według mnie. Wszystko ci już wytłumaczyli wyżej koledzy i administracja mp.

 

Proszę o zamknięcie dyskusji tylko będzie powstawać spam i przenieś do archiwum

Dziękuje 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Decyzja jak najbardziej słuszna, bo krew nie raz człowieka zalewa i strach dopada jak słyszy scouta. Nie wiadomo co taki delikwent odwali. Sam ukręciłeś bat na siebie, filmik jest tego dowodem. Takich dowodów na YT jest od groma, jeszcze z tytułami "idiots...", wytykają innych graczy nie patrząc na to, że sami nie raz łamią zasady MP. Więc proszę nie płakać, że taki "długi" ban,przyjąć to na klatę, odsapniesz sobie i na przyszłość może dwa ryzy się zastanowisz.

Co do określenia "idiot', "idiota", tak są obraźliwe, ale jak określić gościa, który wali ci w d... na pustej drodze?. Takie przykłady można by podawać w nieskończoność.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyjąłem na klatę.

Każdemu raczej trafił się ten pierwszy raz...

Mi też musiało się to zdarzyć.

Swoje przesiedziałem i mam jedynie nadzieję, że w przyszłości kolejny ban (tfu...) się nie zdarzy.

Prosiłbym już o zamknięcie tematu, gdyż ban od wczoraj godziny 17:11 jest już tylko historią, a będzie się tworzyć tylko niepotrzebny spam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.