Jump to content

Fazlalık Adminler

Subjugate

Recommended Posts

Bu oyunda bazen çok gereksizce admin alıyorlar.Bugün 12 gibi(gerçek saatte)duisburg-calais yolundayım.O köprünün altına geldim hani meşhur trafiğin olduğu yer.Köprünün altından geçtim bir baktım iki gün ban yemişim.Using becons on the road'dan 2 gün ban yedim.Bu sebep ne?Ne anlama geliyor bilmiyorum ters yönden,çarpmadan bile bir gün ban atılıyorken bilmediğim bir sebepten ötürü iki gün ban yiyorum.Adminler ban atmak için ban atıyorlar.Geçerli sebepleri olduklarından ötürü değil.Yolumda gidiyorum hiçbirşey yapmamışım,trollememişim,bazen yanlışlıkla çarpıyorum ama bilerek değil etrafa bakarken.Gerçekten anlamıyorum neden böyle saçma sapan işler yapıyorlar.Adminin ismi de [WE(L)] Mikkell[POL/SWE].3 aylık adminlere böyle yerlerde bulundurmayın seyrek yerlerde izlesinler ban atsınlar böyle kalabalık yerlerde yanlış ban atıyorlar. 

@Subjugate

Trafiğin fazla olduğu yerde tepe lambanız açıkmış o yüzden ban yemiş olmalısınız sanırım. Trafiğin aşırı olduğu bölgelerde diğer kullanıcılarda fps düşüşü olacağından dolayı ve o bölgede daha çok kullanıcı olduğundan dolayı yasak diye biliyorum. Ban itirazı yapın ve durumunuzu anlatın.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

@Subjugate Kardeşim chati takip edersen adminler oyun içinde bazen ''Kalabalık yerlerde turuncu ışıklarınızı söndürün. Ban/Kick yiyebilirsiniz.'' diye bütün oyuncuları uyarıyor. Bunu görmen ve bilmen gerekiyor ki bu oyun kurallarında Calais/Duisburg yolunda yasak.  Oyun kurallarını bilmiyorsan bir daha göz geçirmeni tavsiye ediyorum. 

KURAL : 

Uyarı Işıklarının Gereksiz/Aşırı Kullanımı YENI

Yoğun trafik bulunan Rotterdam, Europoort veya Calais - Duisburg gibi bölgelerde uyarı ışıklarını kullanmak yasaktır.

• Upvote 2

15 hours ago, Subjugate said:

Adminler ban atmak için ban atıyorlar.Geçerli sebepleri olduklarından ötürü değil.

Kanıtsız ban atmak yasak. Eğer kanıt eklenmemişse (resim video vb) ban itirazınızda kanıt isteyeniz. Eğer admin size kanıt yollamaz ise [email protected]

ingilizce mail atınız. Eğer İngilizce bilmiyorsanız burdan https://support.truckersmp.com/ türkçe ticket atınız attığınız türkçe yazının ingilizce çevirilmesini isteyeniz. 

On 16.04.2017 at 4:12 PM, UYGAROZTEMUR said:

Kanıtsız ban atmak yasak. Eğer kanıt eklenmemişse (resim video vb) ban itirazınızda kanıt isteyeniz. Eğer admin size kanıt yollamaz ise [email protected]

ingilizce mail atınız. Eğer İngilizce bilmiyorsanız burdan https://support.truckersmp.com/ türkçe ticket atınız attığınız türkçe yazının ingilizce çevirilmesini isteyeniz. 

Arkadaş demiş ki 2 gün ban yedim , O arkakdaş kanıt isteği yazdı, admin ler gördü cevap verdi en az 15 gün, biraz daha gerçekçi olun lütfen 

Adminler önce uyarıyor, o kalabalıkta bazen açık olduğunu unutuyorsun veya yazı yazmaya çalışırken yanlışlıkla açıyorsun, sana zalim denk gelmiş. :D

Bence itiraz olayına girme 3 aya çevirmesinler :/

Edit: Tarihe bakmamışım açılmış zaten arkadaşın banı...

Edit 2: Bir gereksiz/fazlalık admin daha söyleyeyim; bluesbass... Umarım en kısa sürede sonu Ozgur (F.Maynard) ile aynı olur.

Edited by therdemo

On 18.04.2017 at 5:54 AM, Jesteriaz said:

Arkadaş demiş ki 2 gün ban yedim , O arkakdaş kanıt isteği yazdı, admin ler gördü cevap verdi en az 15 gün, biraz daha gerçekçi olun lütfen 

Tamamda kardeşim ne bu atar bu öfke :) 

şikayetçiyseniz buyrun : 

[email protected]

3 hours ago, Jesteriaz said:

Atar ve öfkenin kelime anlamın bilmiyorsunuz galiba, ayrıca şikayetim olursa da istediğim yerden yazabilirim, size sormam gerektiğini zannetmiyorum ? 

Anladım kardeşim sıkıntı varsa eğer ts3.liderlogistics.tk 

Forum; bilgi alışverişi yapmak ve birbirimize yardımcı olmak için kullanıcılara sunulmaktadır.

Lütfen kırıcı konuşmalardan kaçınınız. 

Konu kilitlendi. 

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.