Jump to content

Logowanie się po wyrzuceniu za duży ping


Recommended Posts

Nazwa Sugestii 

: Logowanie się po wyrzuceniu za duży ping

Opis Sugestii

: Jak cie wyrzuci to by ci odliczalo np. 15 sec i cie potem automatycznie wyrzuca do logowania sie na serwery.

Przykładowe obrazki

: Nie trzeba

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
: Myślę że ta sugestia by była nawet spoko dla osób co czasami ping skacze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [Bazyl-Trans] bazyliszek said:

Automatyczne logowanie jest i działa tylko w przypadku, kiedy zostaniesz wyrzucony z winy serwera. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Jeśli winą jest internet czy coś innego, musisz ponownie uruchomić gre

 Tak, wiem ale zauważyłem ostatnio jak Pyskaty napisał że dużo osób ma problemy z pingiem, a trochę to zajmuje wyłączenie gry i ponowne urychommienie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przydałoby się - zatrzymanie się, zapisanie, wychodzenie z gry i ponowne odpalanie jest trochę męczące. Najwyżej trzeba by dodać limit ponownych połączeń tak, by ktoś non-stop lagujący nie wchodził co - powiedzmy - 20sekund tylko np. po 3 takich 'kickach' serwer czy aplikacja przestałaby łączyć automatycznie takiego gracza.

Link to comment
Share on other sites

Stabilne połączenie w 2017 to jest nadal problem? Mamy niby już gigabitowe internety w kablówkach i innych sieciach, a my rozmawiamy o rzeczach, które nawet w okresie modemów telefonicznych nie występowały 20 lat temu... Ok, sam miałem problem z wyrzucaniem, fakt przyznaję, ale to była wina ciulowego udostępniania mi internetu przez moich właścicieli mieszkania, którzy dali wręcz zerowy upload... Nie mniej wtedy do gry zawsze używałem internetu w telefonie, który nawet po 3G dawał radę o LTE nie wspomnę, a nie było to co prawda centrum miasta, a raczej obrzeża. Nie mniej nawet na wsi gdzie mieszkałem około 3 lata w okresie około 2010-2012 roku i posiadając radiowy internet nie miałem żadnych problemów ze stabilnym połączeniem (co prawda wtedy nie było ETS'a, ale były inne gry i ścigałki, czy nawet CS 1.6) nawet kiedy padał deszcz czy nawet była burza. A jeżeli ktoś w domu używa Wi-Fi no to już przykro mi bardzo, ale coś za coś. Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy jakie problemy powodujecie u innych kiedy Wasze połączenie nie jest stabilne. Przycinki, lagi, przesuwanie się po pasie to norma, o lagu i nagłym zatrzymaniu się Was u innych przy wyrzuceniu Was z serwera nie wspomnę. Według mnie jeżeli ktoś nie potrafi posiadać stabilnego połączenia w tych czasach to niestety ale w tego typu gry nie może grać i nie ma, że boli żadnych udogodnień i automatycznego dołączania.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Kilka sekund, a nawet minut Ciebie nie zbawi. Wystarczy, że ktoś łączy się z serwerem lub wczytuje, a jego auto jest na środku drogi i pojawia Ci się tylko nick, a już masz uszkodzenia, bo nawet nie zdążysz zareagować. Takie zjawiska w zupełności są wystarczające.

 

NIE

Edited by Kacperovski

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kacperovski said:

Kilka sekund, a nawet minut Ciebie nie zbawi. Wystarczy, że ktoś łączy się z serwerem lub wczytuje, a jego auto jest na środku drogi i pojawia Ci się tylko nick, a już masz uszkodzenia, bo nawet nie zdążysz zareagować. Takie zjawiska w zupełności są wystarczające.

 

NIE

To jest druga strona medalu ale takie sytuacje zdarzają się raz na parę tysięcy km przynajmniej takie są moje obserwacje :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kacperovski said:

Kilka sekund, a nawet minut Ciebie nie zbawi. Wystarczy, że ktoś łączy się z serwerem lub wczytuje, a jego auto jest na środku drogi i pojawia Ci się tylko nick, a już masz uszkodzenia, bo nawet nie zdążysz zareagować. Takie zjawiska w zupełności są wystarczające.

 

NIE

 

Dlatego powinno nastąpić najszybciej jak to możliwe aby uniknąć takowych sytuacji. No chyba, że łączy Cię już 15 minut to wtedy może być problem. Wtedy pozostawałoby zjechać na jakiś parking czy coś lub po prostu po takim czasie gracza by już serwer nie próbował łączyć..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.