Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ban Sürem Hakkında

tufan3434

Recommended Posts

merhabalar, ilk olarak konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum bunun için özür dilerim. Ben bir kaç gün önce ban yedim ve itiraz ettim. Fakat hala cevap gelmedi. Ban konum ise; duisburg yolunda trafik kilitlenmiş beklerken bir arkadaş çimlerin üzerinden geçmeye çalıştı. Bende bunu engelledim. Burası suç biliyorum fakat RayRay admin bana gelip20 gün ban attı. 3. banım bu fakat ilk banım'ın üzerinden 1 yıl geçti bile. Burada ki 20 gün süresi çok uzun olduğu için itiraz ettim fakat sonuç alamadım. İlgileenirseniz sevinirim teşekkürler.. Oyun içi adım: YBS34 

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.

The forums is not the place to discuss this.

You need to make an appeal if you think the ban is wrong or unfair, you can do that here: https://truckersmp.com/appeals.

If you are unhappy about the outcome of the appeal, can you take it up with management by sending a fully described email to the feedback address.

Information on how to do that and what to include in the email can be found here: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/39652-user-feedback-contacting-upper-staff/#comment-384316.

Tufan3434 kardeşim öncelikle yapman gereken https://truckersmp.com sayfasından "destek > destek talebi oluştur" yada hesabım > "ban itirazı" sekmelerini kullanarak durumu, sahip olduğun kanıtlar ile gerekli merciye açıklamandır.

*Engelleme

Bir kullanıcının seyahat yolunu kısıtlamak, otoyollara girişleri veya diğer giriş noktalarını veya benzeri şeyleri engellemek.

diğer yasaklar için https://truckersmp.com/rules linkine bakabilirsin.

@tufan3434

Adminin ban kanıtını koymasını isteyin.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Cevaplarınız için teşekkür ederim fakat ban itirazını 5 nisan da yaptım. bugun ayın 11i ve bir cevap yok. Dolayıısyla bende formdan yardım aramak için buraya yazdım. RayRay admin bana cevap vermedi ve kanıt koymadı. 6 Gündür itirazıma cevap bekliyorum..

Ben de bunu anlamıyorum, adam çimlerin oradan geçerken videosunu alsanız zaten banlatacaksınız.Kasıtlı olarak bloklayıp neden kendinizi banlatma yolunu seçtiniz? Şu oyunda araçtan inme olsaydı, en çok bizim milletimiz inerdi."Vay sen beni solladın, vay sen benim sıramı kaptın." diye levyeyi alıp ön cama indirirdik heralde :) Kasıtlı olarak blokladığınız için itirazının olumlu bir şekilde sonuçlanacağını sanmıyorum.Yine de buna sizi yasaklayan admin karar verecek.

Ayrıca adminler haricinde yaptırım uygulama yetkisi hiç kimsede yok.Kullandığınız "Çimenden sollayacaktı, önüne kırdım." cümlesi yeterince açık değil mi? Herhangi bir kullanıcının yapacağı kural ihlalini, başka bir kural ihlali ile engellemeye çalışmanız komik bir durum."Önce o bana küfür etti." veya "O bana çarptı, ben de sonra onu devirdim." demek gibi birşey..

Umarım bir dahaki sefere daha dikkatli olursunuz.

RaichuTR admin arkadaş sağolsun cevap vermiş de o iş öyle olmuyor malesef. biz enayi miyiz orada bekliyoruz onca insan. benim itirazım da ban yemek değil, 20 gün olması. adam herkese 1 er gün atarken ben 20 gün yedim. benim itirazım 20 gün olmasında. yabancılar o gün 1er gün ban yediler ben ve başka bir Türk oyuncu fazla ban yedik. Ek olarak diğer çimlere çıkan adam ban yemedi. RayRay in haksızlığı burada.

20 gün bence yanlışıkla atmıştır ban itirazı yap belki düzeltir. Çünkü videoda herkesi 1 gün 1 gün banlıyor seninkide belki 2 gündür  o kalabalık içinde yanlışıkla 0 koymuştur. Bi ara başka forumda böyle bişey duymuştum belki aynısı sanada olmuştur.

@tufan3434

Ban ile ilgili bir şikayet yada admin kararının yanlış verildiğini düşünüyorsanız [email protected] ingilizce bir mail atarak bu konuyu değerlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Elinizdeki video kaydı linkini maile ekleyebilirsiniz.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.