Jump to content

Xiaomi


mati216PL

Recommended Posts

mam redmi note 4 pro i jestem zadowolony. Szpilam w przeróżnej maści gierki i ładnie wszystko hula,półtorej roku go już mam i chyba nie zanotowałem jakiejś grubszej wpadki tego telefonu. Bateria też radzi sobie całkiem dobrze. Także jak szukasz czegoś innego od typowych "flagowców" to bierz śmiało xiaomi,myślę że cie nie zawiedzie tak jak mnie nie zawodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Na początku nie byłem przekonany co do telefonów od mało znanych wytwórców, ale jednak są dobre. Co prawda nie miałem Xiaomi, lecz Xtreamer JoyZ, z którego byłem zadowolony (użytkowałem go 2,5 roku). Niesamowita wytrzymałość, mogąca dorównać Nokii 3310. Minusem takich telefonów jest mała ilość części zamiennych.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem Xiaomi Redmi Note 4 Pro ze względu na baterię 4100 mAh i ekran 5'5 cala. Niestety pierwszego dnia użytkowania można powiedzieć że zepsułem bo jak wsadziłem przejściówkę do mikrofonu do telefonu, końcówka ułamała się i została w gnieździe :( Telefon aktualnie jest cały czas w trybie słuchawkowym :) Cały telefon prezentuje się zaje..fajnie :D Jest piękny! Czytnik lini papilarnych działa świetnie, głośnik głośny i nie ma dźwięku kartonowego. Z czystym sercem mogę go polecić :)

Edited by mati216PL
Link to comment
Share on other sites

Ja posiadam takowy telefon tyle, ze Xiaomi Redmi note  3  bardzo szybki wygodny w użytku telefon, z czystym sumieniem mogę polecić ten telefon :) . Gry hulają pięknie, zdjęcia też bardzo dobrej jakości, żadnych braków w kolorach etc. Nic nie ścina, nie laguje po prostu torpeda :D .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 14.04.2017 at 9:12 PM, RaneMoro said:

Osobiście mam Sony Xperia XA i sprawuje się kozacko (y)

Po tym jak miałem kilka telefonów "Sony" muszę stwierdzić że ta firma bardzo, ale to bardzo pogorszyła jakość swoich produktów i nie ma mowy żebym wrócił do tych telefonów. 

@elot360PL Szanuję za Klawitera :D

 

On 14.04.2017 at 9:16 PM, Max.pl said:

A kolega dalej przekonany,że jego telefon nie jest chińczykiem

Teraz wszystko jest Chińskie :P Jest to smutne troszku :(

Edited by mati216PL
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.