Jump to content

TruckersMP.exe - nie działa na Windows 10 Creators Update!


Recommended Posts

TruckerMP.exe nie uruchamia sie na Win10 Creators Update, nie pomaga nic, przeinstalowanie, tryb zgodności nic kompletnie.

Tutaj widze ten sam problem

Dlaczego jakis mod sobie ten temat zamknął i zaznaczył jako problem rozwiązany, przeciez problem istnieje a to ze autor tematu przywrocił system z przed update to nie oznacza ze problemu nie ma!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na pewno twój system jest 64 bitowy ?

TruckersMp Laucher jak i sama nakładka multiplayer  jest wspierana jedynie przez systemy z 64-bitową architekturą (x64).

Systemy 32 bitowe (x86) nie są wpierane przez modyfikacje multiplayer i nie będzie on działać na tym systemie operacyjnym. ;)

Link to comment
Share on other sites

miałem taki sam problem - wyłączyłem XBOX DVR, sprawdziłem spójność plików - nic nie pomogło. Dziś dopiero przez przypadek trafiłem na posta który mnie naprowadził na rozwiązanie. Należy wyłączyć MSI Afterburner wraz z nakładką pokazująca statystyki (temp, obciążenie itp.) na ekranie gry.

 

zadziałało to na moim radeonie x280

Edited by erulogoss

erulogoss.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.