Jump to content

[BD] Glavni CHAT vozača - Main Chat Topic


[SRB] Frankie

Recommended Posts

Dobro doši u zvaničnu chat temu našeg podforuma. Ovde možete da pišete šta želite i da međusobno diskutujete.

SPAM je zabranjen!

 

Video sam da je @alfo_ [SRB] otvorio temu i predložio neke izmene ovog podforuma te sam odlučio da prihvatim te predloge i otvorim dodatne teme.

Takođe sam razmišljao o tome da se dogovorimo ko bi preuzeo moderatora u podforumu Firme. Moderator u tom delu bi morao da donese pravilnik o predstavljanju firmi kako bi sve bilo lepo i uredno. :)

 

Ako imate neke predloge napišite ih ispod. ;)

 

Pozzz

 

 

F9KxuaE.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

21 minutes ago, Frankie said:

Pa eto dogovorite se vas dvojica ko bi hteo da bude moderator u podforumu "Firme" pa ću predložiti adminima.

Mogu ja biti.

22 minutes ago, Frankie said:

Pa eto dogovorite se vas dvojica ko bi hteo da bude moderator u podforumu "Firme" pa ću predložiti adminima.

Porazgovaraj s Burnerom i objasni mu okolnosti

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Frankie said:

Ajde ovako, pošto ste vas trojica ovde aktivniji od ostalih igrača sa Balkana. Napišite mi neki plan kako bi uredili onaj podforum Firme pa ću predložiti Burneru da se jednom od vas koji bude imao najbolju ideju postavi moderator tamo.

Mislim da bi tako bilo najbolje.

 

 

Dodao vise mapa,mozda prevest pravila...

Ali sumljam jer ako postanes moderator,postanes i svugdje ..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Frankie said:

Ajde ovako, pošto ste vas trojica ovde aktivniji od ostalih igrača sa Balkana. Napišite mi neki plan kako bi uredili onaj podforum Firme pa ću predložiti Burneru da se jednom od vas koji bude imao najbolju ideju postavi moderator tamo.

Mislim da bi tako bilo najbolje.

 

 

Pa brate moj sve ovo sto sad ima da se arhivira. I sada napravi se prvo Help  / Pomoc i tu da se mogu otvarati teme. I u tom polju da se nalazi riješeni problemi i oni sto nisu. Da se teme tu zatvaraju ukoliko su 14 dana neaktivne. Idemo dalje. Napravio bih official Balkan TruckersMP radio, našao bih ljude za projekat , sto se firma tice sve do sada bih izbrisao, i ko zeli da otvori temu mora da posjeduje ts3 i vtc i da sve bude napisano knjizevno. Bila bi tema prijedlozi. Tu bih clanovi mogli pisati sta bi bilo dobro da se doda u MP. Dodao bih pravila foruma i pravila u igrici prevedena na nas jezik. Da ne smaram vise bilo bi vrh.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mirko9 said:

Dodao vise mapa,mozda prevest pravila...

Ali sumljam jer ako postanes moderator,postanes i svugdje ..

 

Kako bi dodao više mapa ?

Pravila su već prevedena i postoji tema.

 

A što se moderatora tiče, ja sam hteo da prepustim taj podforum nekom od vas, a ne da se odreknem svog Moderator mesta. Tako da bi neko zajedno sa mnom uređivao taj podforum Firme. Za glavni board ću ja biti zadužen.

 

3 minutes ago, ArmiNNN said:

Pa brate moj sve ovo sto sad ima da se arhivira. I sada napravi se prvo Help  / Pomoc i tu da se mogu otvarati teme. I u tom polju da se nalazi riješeni problemi i oni sto nisu. Da se teme tu zatvaraju ukoliko su 14 dana neaktivne. Idemo dalje. Napravio bih official Balkan TruckersMP radio, našao bih ljude za projekat , sto se firma tice sve do sada bih izbrisao, i ko zeli da otvori temu mora da posjeduje ts3 i vtc i da sve bude napisano knjizevno. Bila bi tema prijedlozi. Tu bih clanovi mogli pisati sta bi bilo dobro da se doda u MP. Da ne smaram vise bilo bi vrh.

 

Sve je ovo ok, ali mene zanima šta bi izmenio u podforumu Firme jer bi samo tu neko od vas bio moderator.

Sve ostalo što ste predložili u vezi tema za pomoć, galerija, pravilnik, obaveštenja je već dodato u glavni Balkan Discussion podforum.

F9KxuaE.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Frankie said:

 

Kako bi dodao više mapa ?

Pravila su već prevedena i postoji tema.

 

A što se moderatora tiče, ja sam hteo da prepustim taj podforum nekom od vas, a ne da se odreknem svog Moderator mesta. Tako da bi neko zajedno sa mnom uređivao taj podforum Firme. Za glavni board ću ja biti zadužen.

 

 

Sve je ovo ok, ali mene zanima šta bi izmenio u podforumu Firme jer bi samo tu neko od vas bio moderator.

Sve ostalo što ste predložili u vezi tema za pomoć, galerija, pravilnik, obaveštenja je već dodato u glavni Balkan Discussion podforum.

Pa u podforumu "Firme" bih sve trenutne izbrisao/arhivirao. I ko zeli da postavi reklamu za svoju firmu mora da ispunjava pravila , ako ne ispuni njegova tema bila bi izbrisana i arhivirana

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji, pogledajte za šta sam ja dobio 5 dana ban :D Prosto za ne poverovati, neki lagger me izrammao s mape, ja sam pokušao da se vratim na put ali je tu stajala ova ograda, pa sam logično odma otišao F7+Enter, ovi admini nisu nikako objektivni što se tiče kažnjavanja, zahtevao sam unban, pa ćemo videti šta će biti. Pozdrav.

 oUFpnH9.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alfo_ [SRB] said:

Ljudi moji, pogledajte za šta sam ja dobio 5 dana ban :D Prosto za ne poverovati, neki lagger me izrammao s mape, ja sam pokušao da se vratim na put ali je tu stajala ova ograda, pa sam logično odma otišao F7+Enter, ovi admini nisu nikako objektivni što se tiče kažnjavanja, zahtevao sam unban, pa ćemo videti šta će biti. Pozdrav.

 oUFpnH9.png

Razumijem to nije dozvoljeno,ali posalji appeal https://truckersmp.com/appeals i objasni im situaciju :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ljudi iam jedan problem.pa ako moze neka pomoc

nisam igrao nekih nedelju dana ets 2 multipleyer,naravno sve sto je trebalo da se updejtuje to sam uradio

E sada sta je problem,kada pokrenem ets 2 u multipleyeru crn mi je ekran,ne vidim nista,task bar mi je vidljiv a mis ukocen i nemogu da pristupim nalogu,tj meni je mis ispravan,ali ikonica misa ne mrda.i nikako celi dan da se snadjem sta da radim.

inace imam odlicnu konfiguraciju ,ne znam sta je pitanju

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SERBIA_TRANSPORTS said:

ljudi iam jedan problem.pa ako moze neka pomoc

nisam igrao nekih nedelju dana ets 2 multipleyer,naravno sve sto je trebalo da se updejtuje to sam uradio

E sada sta je problem,kada pokrenem ets 2 u multipleyeru crn mi je ekran,ne vidim nista,task bar mi je vidljiv a mis ukocen i nemogu da pristupim nalogu,tj meni je mis ispravan,ali ikonica misa ne mrda.i nikako celi dan da se snadjem sta da radim.

inace imam odlicnu konfiguraciju ,ne znam sta je pitanju

 

Da li ti možda piše "Low on memory" ili nešto slično? Ukoliko da, onda je MP sjeban, tačnije update koji je napravljen pre neki dan (prekjuče ako se ne varam),napiši support ticket ako znaš engleski, najbolje će ti odgovoriti zaduženi za to. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
On 9/14/2017 at 10:01 PM, Tohsaka Rin said:

Pozdrav, nisam dugo ulazio na forum pa rek'o da se javim :D

 

Kako napreduje vožnja? Da li ste i vi nestrpljivi da vidite kako nova Scania izgleda? Ja znam da ću samo nju voziti čim izađe :)

 

Jedino i cekam da vidim tu novu Scaniu u igri :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 22. 09. 2017. at 11:58 PM, #Sikora said:

 

Jedino i cekam da vidim tu novu Scaniu u igri :D

 

On 14. 09. 2017. at 10:01 PM, Tohsaka Rin said:

Pozdrav, nisam dugo ulazio na forum pa rek'o da se javim :D

 

Kako napreduje vožnja? Da li ste i vi nestrpljivi da vidite kako nova Scania izgleda? Ja znam da ću samo nju voziti čim izađe :)

 E pa burazeri moji sada slobodno možete vidjeti novu Scaniu a i uskoro ju vozit u ets2 ili sa kolegama u TruckersMP.

Edited by Mirko9 I FME
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.