• Announcements

• LIGHTOFGOD

Active Recruitments   02/24/18

Game Moderator Recruitment - 11th of August to 30th of September 2018   Find out more information, here:     Support Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:     Add-On Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:      
    • Prime

Current Hot topic: ETS and ATS 1.32   08/12/18

What do you think the impanct of 1.32 will be on TruckersMP and how the mod will be played,...   Discuss it all with us in this Hot topic:  
vermillion.

Zašto ne bismo sredili naš podforum?

Recommended Posts

Pozdrav svima koji prate naš podforum, već duže vreme razmišljam kako je ovaj podforum dosta neuredan, da ima gomilu nepotrebnih starih tema, pa sam došao na ideju da moderator (ko god da to bio haha) pobriše ove stare teme i otvori teme poput ovih:

-Glavni chat vozača-

Gde se možemo dopisivati, a ne 30 različitih tema :S

-Pitanja i pomoć-

Gde neko može da postavi pitanje vezano za client / forum.

-Slike i video-

Gde možemo mi vozači da podelimo ingame slike i video klipove s vama

-Pravila foruma i servera-

Prevedeno s engleskog na Ex-Yu

-Oglasna ploča-

Gde će moderator uredno ažurirati svaki update koji bude urađen na ETS2MP clientu.

Nadam se da ćete se složiti, pošto ima i nas koji volimo da sve bude "cakum-pakum", pozdrav i vidimo se na autoputevima :)

• Upvote 2

Svidja mi se ovaj predlog :)
Ukoliko treba bilo sta sto moze biti od pomoci tu sam :D
Bas sam dugo razmisljao da li bi to moglo da se sredi i preuredi, i mislim da bi to bilo super kada bi uspostavili :D

• Upvote 1

11 hours ago, alfo_ [SRB] said:

Pozdrav svima koji prate naš podforum, već duže vreme razmišljam kako je ovaj podforum dosta neuredan, da ima gomilu nepotrebnih starih tema, pa sam došao na ideju da moderator (ko god da to bio haha) pobriše ove stare teme i otvori teme poput ovih:

-Glavni chat vozača-

Gde se možemo dopisivati, a ne 30 različitih tema :S

-Pitanja i pomoć-

Gde neko može da postavi pitanje vezano za client / forum.

-Slike i video-

Gde možemo mi vozači da podelimo ingame slike i video klipove s vama

-Pravila foruma i servera-

Prevedeno s engleskog na Ex-Yu

-Oglasna ploča-

Gde će moderator uredno ažurirati svaki update koji bude urađen na ETS2MP clientu.

Nadam se da ćete se složiti, pošto ima i nas koji volimo da sve bude "cakum-pakum", pozdrav i vidimo se na autoputevima :)

Ako @Mirko9 ili ja postanemo nešto više na forumu potruditi cemo se, jer niko ne zna naš jezik od supporta i moderatora , pricekaj malo :D

4 hours ago, ArmiNNN said:

Ako @Mirko9 ili ja postanemo nešto više na forumu potruditi cemo se, jer niko ne zna naš jezik od supporta i moderatora , pricekaj malo :D

Tesko :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.