Jump to content

Zašto ne bismo sredili naš podforum?


AlmightyAlfo

Recommended Posts

Pozdrav svima koji prate naš podforum, već duže vreme razmišljam kako je ovaj podforum dosta neuredan, da ima gomilu nepotrebnih starih tema, pa sam došao na ideju da moderator (ko god da to bio haha) pobriše ove stare teme i otvori teme poput ovih:

 

-Glavni chat vozača-

Gde se možemo dopisivati, a ne 30 različitih tema :S

 

-Pitanja i pomoć-

Gde neko može da postavi pitanje vezano za client / forum.

 

-Slike i video-

Gde možemo mi vozači da podelimo ingame slike i video klipove s vama

 

-Pravila foruma i servera-

Prevedeno s engleskog na Ex-Yu

 

-Oglasna ploča-

Gde će moderator uredno ažurirati svaki update koji bude urađen na ETS2MP clientu.

 

Nadam se da ćete se složiti, pošto ima i nas koji volimo da sve bude "cakum-pakum", pozdrav i vidimo se na autoputevima :)

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alfo_ [SRB] said:

Pozdrav svima koji prate naš podforum, već duže vreme razmišljam kako je ovaj podforum dosta neuredan, da ima gomilu nepotrebnih starih tema, pa sam došao na ideju da moderator (ko god da to bio haha) pobriše ove stare teme i otvori teme poput ovih:

 

-Glavni chat vozača-

Gde se možemo dopisivati, a ne 30 različitih tema :S

 

-Pitanja i pomoć-

Gde neko može da postavi pitanje vezano za client / forum.

 

-Slike i video-

Gde možemo mi vozači da podelimo ingame slike i video klipove s vama

 

-Pravila foruma i servera-

Prevedeno s engleskog na Ex-Yu

 

-Oglasna ploča-

Gde će moderator uredno ažurirati svaki update koji bude urađen na ETS2MP clientu.

 

Nadam se da ćete se složiti, pošto ima i nas koji volimo da sve bude "cakum-pakum", pozdrav i vidimo se na autoputevima :)

 

Ako @Mirko9 ili ja postanemo nešto više na forumu potruditi cemo se, jer niko ne zna naš jezik od supporta i moderatora , pricekaj malo :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.