Jump to content

[Poradnik] Własne naczepy bez zlecenia!


elot360PL

Recommended Posts

  • 2 months later...

Hmm,coś skopałem w pierwszym podejściu i z tego co widzę drugiego podejścia nie mam :D wyskakuje mi cały czas komunikat przy uruchamianiu programy  "wheel_offset:0 is not a valid integer value" Ktoś wie jak to naprawić ?

 

editt: Poradziłem już sobie,można w sumie usunąć post :D

Edited by Max.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przy wybieraniu accesories w tym pasku na dole powinny być do wyboru wszystkie możliwe modele (Pamiętam bo bawiłem się w transport samochodów gdzie jechałem na pusto i na pełno), ale z tego co widzę to tylko zbiorniki do ADR można dodać. 

Tematu TEDITa nie śledzę od dawna, ale jak masz siły to poszperaj w oficjalnym wątku, może znajdziesz wersje bardziej aktualną od tej którą podlinkowałem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Mam taki problem, za pierwszym razem (edycja save) wszystko działało, ale gdy chciałem "zniknąć" naczepę, przy wczytywaniu gra się crashowała. Zabrałem kolejne zlecenie jak gdyby nigdy nic i naczepa zniknęła, a pojawiła się ta z ładunkiem. Jeździłem jak zawsze do teraz, gdy chciałem znowu zastosować ten trick, jednak gdy chciałem "skasować" zlecenie edycją save, gra znowu się crashowała przy ładowaniu zmodyfikowanego save. Jest jakiś inny sposób na ten trick (tedit też nie działa)? W razie czego wrzucam moje game.sii: https://drive.google.com/file/d/1jZSq3hlBPGtjHVd-cOJAc0VB_8jsQibs/view?usp=sharing

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.