Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nick


Shinobida

Recommended Posts

Witam was bardzo serdzecznie. Chciałbym was zapytac o wasze zdanie co sadziecie na teamat bany nickow ktore nie sa wogole obraźliwe. Mianowicie chodzi mi  moj nick 
CzarnaMaryja CzarnaMagia. Jeździlem na tym nicku około 2 lat i dzisiaj mialem przypadek ze dostałem permanentnego bana za ten nick wlasnie jaki posiadam. 
Rozumiem dostac "kicka" ktorego nawet wczesniej nie dostalem tylko odrazu tak z "grubej rury" tak wiec co o tym sadzicie

pozdrawiam serdzecznie Grzegorz 

Link to comment
Share on other sites

To nie jest co "my" (jako gracze) sądzimy, skoro admin uznał, że jest nieprawidłowy to najprawdopodobniej jest nieprawidłowy. Osobiście nie będę podważał zdania innego administratora, bo nie jestem osobą władną oceniania innych kolegów. Skoro tak zdecydował, przyklepuję temu i basta. To jest ban permanentny tymczasowy. Aby zostać odbanowanym musisz zmienić swoją nazwę na Steam oraz wysłać apelację do bana tutaj -> https://truckersmp.com/appeals (co z resztą zrobiłeś ale bez zmiany dotychczasowego nicku) i czekać na decyzję w tym przypadku administratora @Vaiarek.

Dodam od siebie jeszcze wyciąg z regulaminu dotyczący nicków:

https://truckersmp.com/rules
 

Quote

 

Username/Tag
 

Having inappropriate usernames/tags including those with insults, any with no text, any with swearing in them, names matching administration, law enforcement organizations, any current living or deceased political leader or anything similar. This also includes tags that would indicate that you are a "Forum Mod", "TS3 Admin", "Admin", "Police", "Security" or similar and in any language.

 

 

oraz wersja spolszczona:
 

 

Quote

Nazwa użytkownika, Tag
 
Unikaj w nazwie użytkownika słów niepoprawnych, wliczając w to słowa obraźliwe i niecenzuralne, Twoja nazwa użytkownika nie powinna być widoczna jako puste miejsce, nie stosuj nazw takich samych, bądź podobnych do tych, które mają Administratorzy, Jakiekolwiek przykłady organów ścigania (Policja itp.) także nie powinny widnieć w nazwie użytkownika. Obejmuje również to tagi, które wskazywałyby, że jesteś "Moderator forum", "Administrator TS3", "Administrator", "Policja", "Ochrona" lub coś podobnego i dowolnym języku.

 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

tak wiec w tym nicku nie ma nic obrazliwego ani niecenzuralnego nie posada lb tez nie widnieje jako puste miejsce. mozesz nie podważać ale czy uważasz ze danie bana "permanentnego" za nick ktory nie ma nic z tym wspolnego jest adekwantny do przewinienia i dostac odrazu za to bana. Z tego co mi wiadomo daja pierw kicka pozniej bana jednak w tym wypadku zadzialalo to inaczej. Czasem mi sie zdaje ze dziennie musi byc wykorzystany limit banow dla graczy cos typu " policja zatrzymuje kierowce dzien dobry rutynowa kontrola, ile cm ma drążek do zmiany biegow kierowca mysli mysli odpowiada niewiem.... policjant no to trudno bedzie 1 punkcik karny i 150zl mandatu" Rozumiem posiadac Nick Adolf Hitler Lub All Jude go to Hell. Ale mysle ze powinno sie przydac troszeczke dystansu. 

A tak na marginesie jeszcze, to co w tym nicku jest nieprzyzwoitego lub jakie kryterium narusza by dostac za niego bana ?? 

Link to comment
Share on other sites

Administracja ZAWSZE daje bany permanentne tymczasowe za niewłaściwy nick/tag/awatar. Nie ma systemu ostrzeżeń i nikt nie ma obowiązku werbalnie informować Ciebie o tym, że masz coś niestosownego. Tak jak pisałem wcześniej jest to ban permanentny do czasu zmiany i napisania apelacji, dlaczego? Z takiego powodu, że odbanowujemy taką osobę dopiero w momencie fizycznej zmiany nicku/tagu/awataru, a nie czekamy na jego akcje po jakiś tam ostrzeżeniach słownych, których nie ma i nie stosuje się w ogóle, czy też nie dajmy banów czasowych, bo to nic nie daje. Gracz ma obowiązek zmienić nick/tag/awatar (zgodnie z instrukcją od administratora), jeżeli tego nie zrobi to nie dostanie unbana - proste. Dodam też, że taki ban liczy się do "puli banów" w momencie liczenia, czy to 4, 5, czy 6 ban odpowiadający odpowiednio 1 miesiącowi bana, 3 miesiącom oraz banu permanentnemu z powodu historii banów. Dlatego też są to bany, bo jest to złamanie regulaminu, a jakiekolwiek ostrzeżenia słowne nie mają żadnej podstawy w historii banów czy coś w ten deseń.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

WooQash uprzedził mnie i zamieścił to co tak naprawdę powinno skończyć ten temat - wyciąg z regulaminu. Wszelkie nicki nawiązujące do wydarzeń politycznych, osób publicznych, mniejszości narodowych wyznań religijnych etc. są po prostu zabronione. 

Bany permanentne stosuje się tylko po to aby gracz nie miał możliwości gry pod tym samym nickiem nawet gdy ban minie. Sprawdziłem już Twoją apelację i zdjąłem bana. Po prostu na przyszłość nie graj z nickiem nawiązującym do w/w tematów. Pozdrawiam ;)

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

W każdym razie. Nie dostałem odpowiedi do czego mó nick nawiazuje. Cóz niektóre rzeczy beda mi niepojete jak i poprostu nie zrozumiałe. Mysle ze mozna by bylo przywiazac uwage do rzeczy ktore naprawde niszcza czasem ta gre a nie to małostkowych rzeczy typu nick. 
pozdrawiam serdecznie i zycze miłego weekendu 

Link to comment
Share on other sites

EF0adhz.png

 

TruckersMP to wielomilionowa społeczność graczy rozrzucona po całym świecie, wyznająca różne religie i kultury. Jak najbardziej możesz uważać, że w Twoim nicku nie było nic obraźliwego natomiast ktoś inny może mieć w tej sprawie odmienne stanowisko i niekoniecznie Twoje myślenie jest zgodne z jego systemem wartości i poglądami. Administracja chcąc uniknąć takich sytuacji jasno określa w regulaminie, że nawiązywanie do tematów wywołujących kontrowersje lub konflikty jest zabronione. Niedawno miałem podobny przypadek, w którym gracz nieświadomie korzystał z nicku "Bandera". Wydaje się niepozorny natomiast jest to nazwisko jednego z ukraińskich polityków, który brał udział w przeprowadzeniu rzezi wołyńskiej. Inny gracz poczuł się tym urażony, bo o ile dobrze pamiętam jego rodzina ucierpiała w tej czystce etnicznej.

Takich przykładów jest znacznie więcej. Administracja nie kwestionuje tego czy jest to dla kogoś rzeczywiście obraźliwe czy nie. Jest to po prostu odgórnie zabronione :) Przypominam, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, a to czy ktoś go tylko przescrolluje czy przeczyta od deski do deski to jego sprawa. Natomiast konsekwencje są wyciągane jednakowo dla wszystkich. 

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Mnie raziłby ten nick. I też bym dał bana jak kolega. Operowanie imieniem Matki Bożej w grze jest chore. Jak nie masz pomysłu ustaw sobie cegła i nikt nie będzie się czepiał. A tak jak chłopaki wspominali najpierw przeczytajcie regulamin a później cokolwiek piszcie. Slonick jest regulamin każdy musi go przestrzegać. A my musimy go egzekwować. I koniec kropka. Bo widzę że Ty zawsze masz problem jeśli związany jest z administracją. Mam nadzieję że znasz regulamin i go czytałeś bo po Twoich komentarzach czasem wnioskuję że nie koniecznie

Link to comment
Share on other sites

Znam regulamin. Problem mam tam gdzie widzę jak jest interpretowany przez nadgorliwców.  Znaczy się taki problem nie problem, tylko swoje zdanie na ten temat wyrażam. Chyba to nie jest zabronione? Jak co to dopiszcie w regulaminie że administracji można tylko słodzić a jak ktoś ma inne zdanie to ban. W sumie to już jest coś podobnego "Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Ci dostępu do serwerów w dowolnym czasie i według własnego uznania" ;)  

Kim Dzong Il i towarzysz Stalin byli by z tego dumni :) 

Jak przyjdzie jakiś Hiszpan albo Meksyk i się podpisze Jesus to go zbanujecia za obrazę uczuć religijnych?? To 9 co do popularności imię w tych krajach.

Mahometów, Jakubów, Piotrów i Pawłów też by pasowało pobanować bo się komuś ze świętymi mogą skojarzyć ;)

 

A admin Bandero nie kojarzy wam się z Banderą? ;) 

 

elot360PL co do czarności Maryji to zobacz sobie jaka wisi w Częstochowie i jak ją nazywają ;)

 

Co nie zmienia faktu że nick CzarnaMaryja jest głupi :D

 

 

인사

поздравления

 

PS cycuszki zmień nick bo demoralizujesz dzieci ;)

PS2. Piszecie że jest o tym jasno w regulaminie... ale w którym bo nie mogę znaleźć?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A co jeśli naprawde Maryja była czarna ?? :D w każdym razie było mineło "rozkaz" to "rozkaz" wiec nic innego mi nie pozostalo jak kolega napisał jeden wyżej zmieniłem nick ma Maria wiec myśle ze nikt inny sie nie "doczepi" hehe miłego weekendu zycze i przyczepnosci i szerokości na drogach AVE kierowcy 

 

 

Ps. cycki fajna sprawa :P 

BTW 

Ban permanentny - całkowita, trwała blokada dostępności do portalu wybranego użytkownika. 

pierwszy raz spotykam sie z permem tymczasowym to w tedy nie perm tylko blokada tymczasowa chyba ze sie myle :P

 

Link to comment
Share on other sites

Username/Tag

    Having inappropriate usernames/tags including those with insults, any with no text, any with swearing in them, names matching administration, law enforcement organizations, any current living or deceased political leader or anything similar. This also includes tags that would indicate that you are a "Forum Mod", "TS3 Admin", "Admin", "Police", "Security" or similar and in any language.

Inappropriate License/Interior Plates

    Having inappropriate text on license plates on your truck, either as your licence plate or interior to your vehicle. This includes swearing, and anything that lists you as a staff member, insults or otherwise offensive text.

Impersonating Administration

    It is forbidden to impersonate administration or act as law enforcement such as police. This includes tags, username, paintjobs, lights, etc that would indicate you are behaving as an administrator

Słonick naprawdę poczytaj regulamin. Jesus to nie Jezus tak apropo. I to nie jest nasza nadgorliwość tylko mamy regulamin i trzeba go przestrzegać

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

A propo tego co wyslales  przeklarowałem ten piekny jezyk angielski i pisze :" Posiadanie nieodpowiednich nazw użytkowników / tagów, w tym osób obraźliwych, bez tekstów, przysięganie w nich, nazwy pasujące do administracji, organów ścigania, obecnego żyjącego lub zmarłego lidera politycznego lub podobnego. Obejmuje to także tagi wskazujące, że jesteś "forum mod", "administratorem TS3", "administratorem", "policją", "bezpieczeństwem" lub podobnym iw jakimkolwiek języku. niewiem czy w tym znajduje sie ukryta jakas tresc na temat osób religijnych gdzie Maryja to takie samo imie jak Piotrek Grzegorz Daria czy Łukasz. Idac np tym tokiem myślenia Jeśli znajdzie sie Kobieta ktora bedzie miała nick czarna barbara (barbara bo imie a czarna bo ma taka ksywe) też dostanie bana bo przecież barbara to św. Imie.Takie powiem troszke to naciagane jest wszystko i jak dla mnie szukanie dziury w całym. Ale nie mnie osądzać, kto nie ma władzy ten ma siedzieć cicho :P

 

Widze tak samo kolega Solnicki nie znalazł nic w tym co wysłałeś na temat mojego przypadku, 

I tak na marginesie jeszcze Jezus a Jesus to jest to samo :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, cycuszki1991 said:

Idac np tym tokiem myślenia Jeśli znajdzie sie Kobieta ktora bedzie miała nick czarna barbara (barbara bo imie a czarna bo ma taka ksywe) też dostanie bana bo przecież barbara to św. Imie.

Ostatnio w modzie dzieciom nadawane są trochę bardziej niekonwencjonalne imiona, ale powiedz mi, kiedy ostatnio spotkałeś w realnym życiu jakieś dziecko czy po prostu osobę z imieniem Barbara, a kiedy dziecko lub osobę z nadanym imieniem Maryja?

Edited by elot360PL
Link to comment
Share on other sites

Jeśli zwracasz sie do kogoś po nazwisku znaczy ze szanujesz tą osobę a jeżeli ma takie a nie inne nazwisko i chce go używać gdzie tylko chce w tym przypadku w grach komputerowych to kto mu zabroni?? no tak administracja bo a nieprzyzwoity nick :)

Link to comment
Share on other sites

tak mnie jeszcze zastanawia czym użycie imienia Maryja może kogoś urazić? ani to nie wulgaryzm ani narząd płciowy (chyba że się mylę) ... tylko czekać aż na ulicy za powiedzenie Jezus Maria albo Matko Boska będą zamykać albo mandaty walić :D  a najsmutniejsze w tym że to młodzi ludzie a nie jakieś moherowe fanatyczki Tadeusza.... a czy nick Tadeusz też jest na cenzurowanym ? w końcu z ojcem dyrektorem się kojarzy i radYjem.

 

OK dzięki panowie za rozrywkę, pośmiałem się trochę ale kończę bo to kompletnie bez sensu :D   "i nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe"

:D Amen

Link to comment
Share on other sites

Co z tobą jest nie tak że imię Tadeusz od razu ci się kojarzy z tym a tym. 

Nam się Maryja nie kojarzy, po prostu jest dla nas święta i tyle. Rozmowa była na temat tego i tylko tego nicku.

A już zdążyłem usłyszeć że Barbara źle bo Święta Barbara, Tadeusz źle bo Rydzyk i Radio, @Bandero że Bandera... To ja zacznę pitolić że Slonick kojarzy mi się ze Słoniem i twój nick obraża dobre imię tych dużych zwierząt. No ileż można...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.